Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Sözü

hamza01 Çevrimdışı

hamza01

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bir insanın başına gelebilecek en büyük felaket;
yaptıklarının çirkin, sapık taraflarını farketmesini sağlayacak duyarlılığını yitirmesidir.
Şahsına ait herşeyi ve her fiili güzel görmesidir.
İşte gerçek felaket budur, insanı daima yokluğa sürükleyen uçurum budur ...

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Emıne 20170120_233138.jpg

M Çevrimdışı

Muzammil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Küçük çocuklara tağut nasıl öğretilir" adı altında bir sürü teknik araştırdım.Okudum,izledim ve dinledim : okuduğumu ilk küçük kardeşim üzerinde denedim. Anlattım anlattım..
Ona "tağut neydi?" Diye sordum; o kadar çok şey öğretmeme rağmen suphanallah sadece bir cümlede özetledi. Yaşı 5
"Tauut, hem o Allah'ın dediyini yapmıyo, hem bişe diyo şizde yapmayın sonla diyo delin benim dediyimi yapın. Töbe töbee" diyen bu ponçiğin sözünü günün sözü seçiyorum.

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Küçük çocuklara tağut nasıl öğretilir" adı altında bir sürü teknik araştırdım.Okudum,izledim ve dinledim : okuduğumu ilk küçük kardeşim üzerinde denedim. Anlattım anlattım..
Ona "tağut neydi?" Diye sordum; o kadar çok şey öğretmeme rağmen suphanallah sadece bir cümlede özetledi. Yaşı 6
"Tauut, hem o Allah'ın dediyini yapmıyo, hem bişe diyo şizde yapmayın sonla diyo delin benim dediyimi yapın. Töbe töbee" diyen bu ponçiğin sözünü günün sözü seçiyorum.
Maşallah

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt