Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Sözü

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gunun-sozu-59.jpg

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dunya nımetlerınden kendısıne sevgılı gelen bırsey olanlara nacızane kendımın tutmus oldugu ve benı frenleyen bır soz.

GENCLER HAYALLERINIZI ULASMAK ISTEDIKLERINIZI AHIRETE ERTELEYIN.....
Seyh Abdullah azzam

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet akhi bu sozu cok sever ve tutarim ALLAH ondan razi olsun

:) oyle bir yazdinki birsey oldu sandim
Kimsenin sozune konmadim akhi oyle dusundurduysem ALLAH affetsin.

Estağfirullah. Benimde çok sevdiğim bir sözdü. Sözü tam olarak yazmadığınız için sizi hatırlayamadı sandım ondan dolayı öyle yazdım. Hakkınızı helal edin. Cümlemizi inşaAllah.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Estağfirullah. Benimde çok sevdiğim bir sözdü. Sözü tam olarak yazmadığınız için sizi hatırlayamadı sandım ondan dolayı öyle yazdım. Hakkınızı helal edin. Cümlemizi inşaAllah.
Hakkim helaldir akhi
Hep birlikte bu sozu tutanlardan olalim ahiret cennet bize yeter jazakallahu hayr

hamza01 Çevrimdışı

hamza01

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İşte kılıçları kınlarından çekmenin, seriyyeler hazırlamanın, ordular göndermenin, savaş ve barışın, dostluk ve düşmanlığın, en değerli, en pahalı şeyleri feda etmenin ve uğruna canlar vermenin gayesi!

Birincisi; ibadetlerin tamamıyla sadece Allah-u Teâlâ'ya yapılması, ki bu iman ve İslam’ın ta kendisidir.

İkincisi; herhangi bir ibadetin taguta yapılması, ki bu küfür ve şirktir, İslam dinini terkederek tagutun dinine girmektir.

Üst Ana Sayfa Alt