Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
valla var bende birşey ler..birde bugün tarihçiyle papaz oldum bir konu açıldı..heme bursa nutku böyle diyor..pis solcu...diyorum hocam bursa nutku nerede geçer..ve nutukmudur..diyor nutuk değildir..atatürkün bize mirasıdır..başlarım atatürküne ...herifi ne kadar sevmesemde düzenli tertipli adam...sölediği her söz zabıt altında nasıl kayıtlarda olmaz...diyor kayıtlarda..zabıtlarda..nerede diyorum ...tık yok..birde arkadan yalaka solcu öğrenciler atlıyorlar...hocamm nilüferde anıtı var bursa nutkunum..lan dallama anıtı var diye..sölemiş mi oluyor...her bi haltınıza iliştiriğin atatürkü..adam günahkar olmassaydı.bu adamlar yüzünden günaha girerdi.."yaşarken huzur vermediniz..ölünce cehennemde huzur verin ulen..rahat rahat yanim şurada...ikidenir atam atam :Ç)::):):)

UMEYMA Çevrimdışı

UMEYMA

Üye
İslam-TR Üyesi
valla var bende birşey ler..birde bugün tarihçiyle papaz oldum bir konu açıldı..heme bursa nutku böyle diyor..pis solcu...diyorum hocam bursa nutku nerede geçer..ve nutukmudur..diyor nutuk değildir..atatürkün bize mirasıdır..başlarım atatürküne ...herifi ne kadar sevmesemde düzenli tertipli adam...sölediği her söz zabıt altında nasıl kayıtlarda olmaz...diyor kayıtlarda..zabıtlarda..nerede diyorum ...tık yok..birde arkadan yalaka solcu öğrenciler atlıyorlar...hocamm nilüferde anıtı var bursa nutkunum..lan dallama anıtı var diye..sölemiş mi oluyor...her bi haltınıza iliştiriğin atatürkü..adam günahkar olmassaydı.bu adamlar yüzünden günaha girerdi.."yaşarken huzur vermediniz..ölünce cehennemde huzur verin ulen..rahat rahat yanim şurada...ikidenir atam atam :Ç)::):):)

:):):)

kargı1 Çevrimdışı

kargı1

Üye
İslam-TR Üyesi
foruma girince hareklilik yoksa böle boş yere online olan varsa canım sıkılıyor

La Yezal Çevrimdışı

La Yezal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bende foruma gırınce boş yere hareketlılık cıkaranları gorunce canım sıkılıyor.. :) :)

kargı1 Çevrimdışı

kargı1

Üye
İslam-TR Üyesi
canım sıkılıyor bu ara hangi konuya mesaj atsam konu kayboluyor :confused::(

acaba bi acayiplik mi var :93:

Üst Ana Sayfa Alt