Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yok kelime olarak kayıp demek.ama ben diziden dolayı dedim bugun 3 bolum ızledımde:))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ayağıma dev bir çivi battı... :eek:hafalanoldum
smilie_water_019.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gecmıs olsun .COK uyumusum bunyem alıskın degıl uykunun fazlası zararmıs meger.

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sızın oralarda demezler mı hanı bırısı hasta olunca yada bısey oldugunda Allah acısını hafıfletsın gecmıs gıbı olsun ıns yanı.Bılmem anladın mı?

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
Elhamdülillahh çok güzel bi gündüü :: :öptüm:/// :öptüm:///

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ayağıma çivi batmıştı, şimdide şiştii :huhuuhuu birazdaha şişerse balon gibi uçabilirim... sonra benim hakkımda herkesler konuşur... ünlü olurum

... o bir kuşmu
... yok o bir uçak
... yok yok o uçan bir cisim...
... nedir o...
... o uçan deliiiiiiiiii
... evet evet o süper deliiii deliman

bakın nasılda ünlü oldum ama... :eek:hafalanoldum

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Delı de ya arada bı anlayıs azlıgı hasıl oluyor ! yada Allah ın bazı kullardan razı olmasını ıstemıyor .! Anlamadım! :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Awesome ' Alıntı:
Delı de ya arada bı anlayıs azlıgı hasıl oluyor ! yada ALLAH ın bazı kullardan razı olmasını ıstemıyor .! Anlamadım! :huhuuhuu

nasıl yani :huhuuhuu biraz daha açabilirmisin :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hımmmm... sizin ülkede gayet açık olabilirde bizim ülkede hiç anlaşılır gözükmüyor galiba... bir laf attıktan sonra üstün körü geçmesen daha iyi olur...
şimdikin tekrar soruyorum... benim hakkımda birşeyler anlatmaya çalışmışsın ama anlayamadım... rica etsen konuyu açarmısın :huhuuhuu

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Geçmıs olsun denıldıgınde Allah razı olsun kardeşım yada sagol denır (bızım oralarda )bellıkı sızın oralarda da oyle ama her ınsan ıcın kullanılmıyor.Dogrumu anlamısım acaba?

Üst Ana Sayfa Alt