Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
haklısın sumeyyem.Delı ya sen cıddımısın nerden bulurum bılmıom ama ararım cıddeysen eger.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bizim buralardaki nalbur tipi yerlerde bulabilirsin. asıl görevi binalardaki ısı yalıtımını sağlamak... bazı duvarların içine yada döşeme altlarına falan konuyor, soğuğu yüzeye geçirrmesin diye... plakalar halide satılıyor... bildiğin elektronik eşyaların içinde, aletler çizilmesin diye sarmalanan beyaz köpük. hatta bulabilirsen dışı folya kaplı olanlarıda var. onlarda ısı geçirmediği gibi gelen ısıyıda odaya geri püskürtebilir. onlardan alabilirsen daha rahat olur :huhuuhuu

ne olduğunu tam olarak anlamak istersen google amcaya strafor yada Styropor nedir diye sorarsın
36.gif

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
çok sıkıcı bi gündüüü :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu :agliyorum

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
bugün işyerime son kez gittim bu yıl için çok üzgünüm tam bir sene ayrı kalcam....:D:D

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
bomba sesleri!!

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
hristiyanlarin yilbasisi ya bugün..

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Misafir
Elhamdülillah çok güzel ve baya bi uzun bi gün olduu.. :güldüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Elhamdülillah çok güzel ve baya uzun bi gün olur inşaAllah.. :güldüm

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
elhamdulıllah :: :: :: sabah sabah pclerın yerlerını deniştiriok :huhuuhuu :dillll

awesome Çevrimdışı

awesome

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cok sukur Allah ım guzel ve soguk bır gun .Bızlere ıslerımızde kolaylık ver Rabbım bızlerı yalnız bırakma cekemıyecegımız yuku bıze yukleme.AMIN

temin_dari Çevrimdışı

temin_dari

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hamdolsun rapor ve faturalar arsında boğucu ama pırıl pırıl rahmet sacan kar taneleri arasında yürüyüşten sonra :güldüm :güldüm

G Çevrimdışı

guldeste

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
şükürler olsun rahmet dolu bir gün.
NOT: lütfen konuyla ilgili yazmaya dikkat edelim.

Üst Ana Sayfa Alt