Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
getimg.php

keyifli ::

C Çevrimdışı

cigdem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ne kötü şey şu susuzluk.
2-3 gündür sular kesik bulaşıklarda birikti . :uzgunumm

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hayırdır ablacık... yinemi ters tarafından kalktın. :dillll

http://www.pcworld.com.tr/resim/ekran_temizligi.swf

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
hııııı hııııı (ama o gün öyleydi)
bugün :yale :yale :yale :yale :yale :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok :eek:ynok
dışarsı çok güzell

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:yardimm :yardimm :yardimm :benkizgin :benkizgin

Sevmiyom bu Pazartesileri..... :huhuuhuu :eek:hafalanoldum :agliyorum

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nieki ahi ne güzl tatilden sonra ilk gün zinde zinde başlıyorsun güne gerçi senin hala uykun var gibi sankitin :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bence sen haline şükret jet pul... haftanın 7 günü çalışan ve pazartesi günününde bu 7 günden hanigisi olduğunu bilmeyen, onun içinde hangi günün okadarda önemli olmadığını düşünen insanlarda var bu ülkede...
şekil 3,4A ben ::

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
bence sen haline şükret jet pul... haftanın 7 günü çalışan ve pazartesi günününde bu 7 günden hanigisi olduğunu bilmeyen, onun içinde hangi günün okadarda önemli olmadığını düşünen insanlarda var bu ülkede...
şekil 3,4A ben ::

Allah Yar ve Yardımcın olsun Kardeşim....

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
gününm çok kötüydü..uyumak istiyorum çünkü inanılmaz derecede canım sigara içmek isitiyor...
ya ne zormuş şu illeti bırakmak....Haydi arkadaşlar Duanıza ihtiyacım var

Üst Ana Sayfa Alt