Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
raba_84 ' Alıntı:
başağrılı bir gün :crycry

ablacık sende varya yani... 2 günde ağrısız sızısız vede efendi efendi yerinde otursan olmayacak sanki... ihtiyarlamayamı başladın artıkın... anlamadım gitti doğrusu :huhuuhuu
napayım sabah 9dan akşam 17 30 a kadar dersanedeyim bünye alışkın olmadığı için kaldıramıyo :hahahaa :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
raba_84 ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
raba_84 ' Alıntı:
başağrılı bir gün :crycry

ablacık sende varya yani... 2 günde ağrısız sızısız vede efendi efendi yerinde otursan olmayacak sanki... ihtiyarlamayamı başladın artıkın... anlamadım gitti doğrusu :huhuuhuu
napayım sabah 9dan akşam 17 30 a kadar dersanedeyim bünye alışkın olmadığı için kaldıramıyo :hahahaa :hahahaa

ne güsel işte... memur hayatı gibi :huhuuhuu

NeZnam ' Alıntı:
sen et yeterki butun hepsını verrırım

anlaştık... ama önce çukutaları görelim :huhuuhuu

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
töbe yaw duayla çukuta değişilirm,i ki
tongue.gif

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşlerim çok rahatsızım bu gün belki bi kardeşimin samimi duası yetişir inşallah .dualarınızı bekliyorum..........selametle

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akidişler yarın İstanbul a geliyorumm kim gezdirecek beni :yale :yale :yale :yale :yale

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
teşekkür ederim akidişler çok güzel karşıladınız beni forum kardeşliği diye buna denir :mücahit :mücahit :mücahit :mücahit :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak

raba_84 Çevrimdışı

raba_84

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bişi olmamışya saolsun arkadaşlar istanbulda çok güzel ağırlaladılar beni :şaplak

Üst Ana Sayfa Alt