Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gününü Bir Kelimeyle Anlat

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tmm nasıl istersen :üzgünüm bi ablam vardı onuda kaybetiim zaten unutup duruyo beni :üzgünüm çitlenbik çok nasıl olsa :üzgünüm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ortalık karıştı... ben bişi anlamadım. gingin abla ortadan bi kay boldu, yerine asabi ile dolaşan bi ablacık geldi... Allah sonumuzu hayretsin :bilmiyorum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aman abla ayıl :şaplak bayılma öle... niye uğramıyon artık buralara :huhuuhuu küsmüşmüydükki... ben hatırlayamadımda :bilmiyorum

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yok yaf kusmekte ne kelımeyme :hahahaa yok ole bışe deli :korktum nerden çıkartıon ole kelımelerı :cimcime3 yaaaaa gelduk işte :cemaat :cemaat :cemaat

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hııı... iyi osaman. birdaha gözlerimizi yollarda bırakma, işinde olsa arada bir uğrayıp selam ver, hal hatır sormaya gel... çayda ikram ederis sana :çay tamammı :huhuuhuu

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
olmaz sen bızım çayımızdan içmedın :hıh ıkram ettık ama hemen kalkıp gıttın :şaplak

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gingin abla sağır olmuş... :dillll kel enişte de bana deli dedi :dillll bende küsstüm :dillll

Üst Ana Sayfa Alt