Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Guvenılır Yardım Kurulusları Hakkında..!

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

selamun aleykum ve rahmetullahı ve berakat

bismillahirrahmanirrahim

Degerli kardeşler ummetın bulunduğu durum bellı bu konu hakkında cıddı yardım taleblerını karşılayan ınsanlar mevcut benım bıldıgım ve destekledıgım yardımlarından emın olduğum kuruluşları burada paylaşacağım ınsaallah sızlerde cevrenizde bılıp gordugunuz cıddı cıddı yardım taleblerını karşılayan kuruluşlar var ıse hep beraber yazalım ve gereklı yardımlarımızı elımızden geldıgınce yada fazlasıyla yapalım.

mumin_cesed.gif

Numan ibni Beşir radıyallahu anhüma' dan rivayet edildiğine göre, Rasülullah saîlallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

"Mü'minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzerler. Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple uykusuzluğa ve ateşli hastalığa tutulurlar Buharî, Edeb 27; Müslim, Birr 66

İHH insanı yardım vakfı
ANSAAR international ev
KİMYAP
UMMETIN YETİMLERİ DERNEGİ
ENSAR IN YOLU

FUKARA DER

sizde bıldıgınız kuruluşları emın olduğunuz yazabılırsek oturmaktan zıyade faydamız olması dıleklerımle

RUHULKUDUS.

Üst Ana Sayfa Alt