Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

HABER7 nin Habercilik Anlayışı !!! SURİYE

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
önceden haberler en ilk facebook'a düşüyordu şimdi pkklılar ve aleviler el birliğiyle engelliyorlar.Gerçi facebook'a da güvenilmez tabi ama hiç yoktan iyidir aksiyon vardı hiç değilse :)

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben de sırf haber okuyayım diye twitercı oldum :D
Yaw twiterden takip edince herşey öyle açık belli oluyor ki. Bİri bişey diyo. Hurraaa herkez aynı şeyi söylüyo .
Salla bişey. Bi bakmışsın herkes onun peşinde.

Zaten twiter denen şey kurgunun en önemli aracı. Boşuna mı AG bile ttwiter da twiter dedi. Dedirttiler. Altyapıyı kurdurttular.
Abartısız 2 ayrı noktadan aynı haber düşsün twitere. anından kabül görüyor. DHA nın AA nın, Cihanın twiterdan düşen twitle haber yaptıklarına şahit oldum
Komedi gibi ortalık

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben foruma haber eklemeye cekiniyorum artik. Buyuk sorumluluk. Hele ki su son 1 haftadir. Isin ayari kalmadi medyada

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
pressin Türkiye haberlerine baktım da sanki AKİT okuyormuşum gibi geldi , var mıdır ki bir bağları acaba ? Özellikle Türkiye kısmında AKP nin yolsuzluklarıyla üzeri örtbas edilmeye çalışılan hırsızlıklarla ilgili doğru dürüst bir haber bulunmamakta . ...

N Çevrimdışı

Necmettin

Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulkadir Şen yaklaşık bir yıl önce pressmedya dan ayrılıp incanews stesini kurdu.Pressmedya asıl prestijini Abdulkadir Şen ve onun analiz yazılarına borçluydu...Pressmedyada önceden haberler Abdülkadir Şen odaklıydı, şimdi ise artık Murat Özer odaklı hazırlanıyor. Son bir yılda olan değişimin sebebi bu olsa gerek...

Üst Ana Sayfa Alt