Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Hadis İnkarcısı Edip Yüksel'in Cevap Veremediği Sorular (4 Dk.)

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İmama sonradan tabii olan mesbuk namazı nasıl tamamlar? sorusuna kemküm ederek cevap veremiyor... Hadislerden rivayet bataklığı diye söz ediyorlar prof. olmuşlar ama daha bir soruya cevap veremiyorlar... Allah azze ve celle son nefeste Kur'an ve Sünnet üzerine ölmeyi nasip etsin (inşaAllah) unvanlar, soylar ise bir hiç...
 
hamza01 Çevrimdışı

hamza01

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
10476030_876882375669037_5111203177787429249_n.png
 
Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Videonun tamamı ise gerçekten sinir bozucu, Edip'in Mumtehine 4'deki "ibrahim ve onunla birlikte bulunanlarda sizin için güzel bir örnek vardır..." kısmını cımbızlayıp "o zaman neden İbrahim (a.s)'ın hadis kitabı yok" diye zırvalamasını mı dersiniz, "ebu cehilin sakalı vardı o zaman sakal sünnet değildir" demesini mi dersiniz, Kur'anda hükmü geçmesine rağmen Rasulullah (s.a.v)'in zamanında kolları ve bacakları çapraz kesilen iki bozguncunun örneğini verip "işte gördünüz mü hadisler ne kadar saçma, vahşet bu" tarzı şeyler söylemesini mi dersiniz... Babasının kim olduğuna bakılacak olursa bu kadar basit meseleleri bilmediğini sanmıyorum, muhtemelen bilerek saptırmaya çalışıyor. Gerçi böyle bir heriften ne beklersin ki :

 
Üst Ana Sayfa Alt