Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hak Yayinlarinin Tekfir Listesi !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Neden Tekfir Ediyorlar Diye Soran Olmamış Ben Sorayım Bari.

Neden Tekfir Ediyorlar?(Yani Bu Şahısları)

Neden Tekfir Ettiğini Bilmeden Bu Celallenme Nedendir?

O Tekfir Edenler Harici İse sizde İmam Ali Oluyorsunuz Herhalde.

Dünyada siz(Ziyaeddin Kutsi ve taifesin)den başka musluman var mı?

Sadece Aşırı tekfir hastalarını savunmak için üye olduğundan soruyorum.

E Çevrimdışı

Ebuzer Gifari

Üye
İslam-TR Üyesi
Lanet okumaktan nefret ederim ama bunlar hak ediyor akhiler neden derseniz iman etmeden önce tekfircilerle karşilaştim daha dogrusu tagutla Tevhidle yeni yeni tanişmaya başladim, o insan bana ziyadden el kutsi denen adamin kitabini verdi öyle bir kitaptiki etrafimdaki tüm insanlardan sogudum, birine selam verıyordum o kıtap aklıma gelıyorda acaba ben kafirmi oldum diyip içim içimi yiyordu. Ve o kadar saçma sebeplerden dolayi Müslümanlari tekfir ediyorlardiki örnek vermem gerekirse, Usame bir video'da 1.30 milyar Müslüman var dedigi icin (içinde, rafiziler, müşrikleride saymis diye) Timurtaş uçar denen adami ise benim cenazemi mahmut ustaosmanoglu kılsın dedıgı ıcın gereksız ve sacma sapan nedenlerden dolayı Muslumanlari tekfir ettler Hattap, Said Buryatski ve diger tum mucahidler ve işin garip yani ise onlari tekfir etmeyenleride tekfir ediyorlar Allah'in laneti onların uzerine olsun ümmet'e en çok zarar verenler haricilerdir.

M Çevrimdışı

mervanbinmübarek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
subhannallah iclerinden birkac tanesi var ki onlari nasil tekfir etmisler anlamadim.ooohhh yavrum sicak yatakta yat nutellayi sicak ekmegin üzerine sür o tekfir edilen bir kac müslüman yatacak yatak bulamasin ailelerini kirk yil görmesin sen aksam cocuklarinla oyna evde esinle konus cay ic kis gelsin salep ic ondan sonrada sehit dahi olsa tekfir et.sizi ALLAHa havale ederim ancak yakaniza yappisacak hali yok ya

K Çevrimdışı

kullanıcı63

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ben baya bi hak yayınlarından kitap aldım kitaplarınıda hala okuyorum ama tekfir listesi diye bişiyi ilk konuyu açan arkadaşdan ögrendim 2 yıldan fazla oldu kitaplarının içindeyim acaba konuyu açan arkadaş neye dayanarak bu listeyi paylaşmış..iftiramı yoksa aslı delilsizmi paylaşmış...

K Çevrimdışı

kullanıcı63

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bide bulunduıgum yerde işte tevhid işte müslüman hareket medotu asrımızın yesagı vs vs baya bi kitaplarını paylaşdım ama konuda verilmiş listede olsun hiçmi hiç tekfir konusu açılmadı.Kurani kerim ve peygamberin hayatı neyi istiyorsa onları yaşamaya çalışıyortuz....bide hak yayınlarının kitapları verdiğim arkadaşlar baya bi yol kat ettiler ve neyin ne olduıgunu az çok cıkartıyortlar...i

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
paylaşılan liste,senin okumuş olduğun kitapların resmi forum sitesinden alıntıdır kardeşim reklam amaçlı site ismini vermiyoruz nitekim reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Hele ki bu gibi bi site katiyen olmaz.

K Çevrimdışı

kullanıcı63

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim yanlış anlamayın savunmak amaçlı yazmadım neyse hak odur.öle bişi varsa zaten listede bulunanlar arasında

K Çevrimdışı

kullanıcı63

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kitaplarındamı böle bişi var yoksa kendi sitelerindemi böle bi liste paylaşmışlar onu anlamadım ? biraz açıklarsanız bizde ögreniriz üstü görünle bişiyi halledeyiz onu demek istiyorujm

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
kitaplarındamı böle bişi var yoksa kendi sitelerindemi böle bi liste paylaşmışlar onu anlamadım ? biraz açıklarsanız bizde ögreniriz üstü görünle bişiyi halledeyiz onu demek istiyorujm

okuduğun kitaplardan çıkartıkları hükümle bunu yayınlamışlar.

K Çevrimdışı

kullanıcı63

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
her önüne gelen hüküm cıkartıyor allah cc sonumuzu hayır eylesin 2 sene oldu listede verilen kişiler ne şimdiye kadar tekfir etmişim nede çevremdekiler kardeşim bunlar kendi başıma böle şeyler cıkartıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt