Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Hariciler Yine Bir Mücahid'i Katletti! [+18 Video]

I Çevrimdışı

islamicworld

Üye
İslam-TR Üyesi
Kaynak var mıdır? Bilgi kirliliğiyle amel ettiğimden beri hep yanıldım ve adaletsizlik ettim. Artık birinci elden kaynak görmedikçe hiçbir şeye inanmıyorum:

"Her duyduğunu söylemesi kişiye yalan olarak yeter." Muslim. Videolar da böyle, binbir çeşit iş karışıyor.

Bu olay olmamıştır demiyorum, eğer olduysa adam gibi kaynak istiyorum. Zira çok kişi ve gruba bu sebeple haksızlık etmiştim, Rabbul alemin beni affetsin.

N Çevrimdışı

Nizamı Furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim dikkatimi çeken taraf ışid bu esirlere işgence ettiği videoları müslümanları kestiği vsvs gördükten sonra kızıl kafir(amerikalı) esirlere verdiği rahatlığı dile getirmeden duramıyorum.

Bu videoya baktığımda John Centlie'ye ahraruşşam, cephetün islamiyye esirlerinden daha rahat ve konforlu baktıklarını görüyorum.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar nasıl insandır.Velev ki o kişi mürted diyelim.Son isteği namaz kılmak olan bir kişinin namazına nasıl engel olursunuz.Bir Müslümana böyle işkenceler yapanlar nasıl İslam için savaştığını iddia edebilir.Vicdanı taşlaşmış bir Müslüman olabilir mi? Layığını buldu bu mürted.Geberdi.Ateşi bol olsun.

Üst Ana Sayfa Alt