Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hayatınızda Öncelik Kime Aittir?

Hayatınızda Öncelik Kime Aittir?


  • Kullanılan toplam oy
    4
halef Çevrimdışı

halef

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şu anda kendim öncelikliyim ama evlendiğim zaman eşim olacaktır.
 
ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
önceliğim dinim tabiki islami çalışmalar.....ondan sonra diğerleri.......hiç bir şey allahın dininden öncelikli olamaz bence ..........vesselam
 
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şıklar sanırım hoşuma gitmedi. hatta sanmaktanda öte hiç hoşuma gitmedi.
benim hayatımdaki önceliğim ise Allah ve rasulü dür. eğer ben müslüman isem zaten böylede olmak zorundadır. sahabilerin ''anam babam sana feda olsun ya rasulullah dediği, mücahitlerin , uğruna eşlerini çocukarını bırakıpta sevgiliye ulaşmak için cihada koştukları bizi yaratıp yoktan var eden Allah ve habibi olan rasulünün emir ve yasaklarıdır.

hayatımda önceliğim Allah ve rasulüne aittir. bu yolda her şeyimi feda edebileceğim bir imana sahip olmak için çalışıyor ve de uğraşıyorum.
 
G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
şıklar sanırım hoşuma gitmedi. hatta sanmaktanda öte hiç hoşuma gitmedi.
benim hayatımdaki önceliğim ise ALLAH ve rasulü dür. eğer ben müslüman isem zaten böylede olmak zorundadır. sahabilerin ''anam babam sana feda olsun ya rasulullah dediği, mücahitlerin , uğruna eşlerini çocukarını bırakıpta sevgiliye ulaşmak için cihada koştukları bizi yaratıp yoktan var eden ALLAH ve habibi olan rasulünün emir ve yasaklarıdır.

hayatımda önceliğim ALLAH ve rasulüne aittir. bu yolda her şeyimi feda edebileceğim bir imana sahip olmak için çalışıyor ve de uğraşıyorum.

:helalsana
 
K Çevrimdışı

kıtmir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ey kulum bana olan sevgin başka şeylere olan sevgini geçmesin sanırım böyleydi...
ibrahim a.s. allah c.c. niye ismaili kurban etmesini istedi çünkü ibrahim a.s. ismaili çok seviyodu ve onun önünde bir imtihan vardı allah c.c. mi çok seviyor yoksa oğlunumu o hiç tereddüt etmeden karar verdi allahı
inş hayatımızda allah sevgisi hep önde olur......
 
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
“Babalarınız, oğullarınız, kardeşleriniz, eşleriniz, kabileniz, elde ettiğiniz mallar, kesada uğramasından korktuğunuz ticaret ve hoşlandığınız evler, eğer size ALLAH’tan, rasulünden ve ALLAH yolunda cihaddan daha sevimliyse ALLAH’ın gazabı gelinceye kadar bekleyin! Şüphe yok ki ALLAH, fasık olan bir kavme hidayet etmez.” (Tevbe: 24)
 
Üst Ana Sayfa Alt