Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hiristiyan Kızı Şok Eden Savunma !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
daha öncede izlemiştim gerçekten çok güzel bir cvp veriyor...

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Konusan Ahmedi Didad degil midir akhiler ?
Bu videoyu izledim, belli noktalari guzel anlatiyor ama bazi kelimeler bir davetciye yakismiyor, RasulUllah s.a.s. hakki anlatirken boyle yapmamisti.

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
Utanmaz arlanmaz adam ALLAHIN marifetinden muhabbetinden nasip almamış zavallı
Dedem yaşındasın islam böylemi tebliğ edilir anlatılır insanın zikri neyse fikride odur EDIT.............................................................................................................................
Yazıklar olsun yazıklar senden dünya ahiret davacıyım hem dinim hem kadınlık şahsım adına

kardes lütfen yazdikalriniza dikkat edin!!!

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
neymişiz bizler bee ilahmıyız tövbe estağfurullah haşaa altı üstü kemik giydirilmş et parçalarıyız 15 saniyelik zevkler uğruna varmışız haberimiz yokmuş değermi ya değermi????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Affet RABBİM özür dilerim arkadaşlar ben gerçekten çok üzüldüm ve yoruldum seviyesine asla inmek istemezdim ama nedenlerim var şimdi işim var İNŞALLAH sonra yazarım tekrar özür dilerim

ا Çevrimdışı

التوحيد

Üyeliği İptal Edildi
Banned
sen ağzından çıkanın farkındamısın ???

farkındayım merka etme

şayet " canım " lafına takıldıysanız izah edeyim
Türkçemizde " yok canım " kelimesi ; "yok artık daha neler", " olur mu öyle şey canim aaa"
anlamlarında kullanılır. Yani kötü bir kelime değil.

nelerle uğraşıyoruz ya

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
benca adam güzel cvp vermiş..barkaç sözler hariç...kadına kendi kitabından örenkler vermiş.karşılaştırmış daha ne olsun..

H Çevrimdışı

hebbet kerrih

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BENCEDE SANKİ ADAM KÜFRE ALLAH'A EŞ KOŞMAYA ÇAĞIRIYOR...CİDDEN YERİNDE CVP VERMİŞ BİR KAÇ LAFIZ HATALI OLMASI ADAMI YERİN DİBİNE SOKMAYI GEREKTİRMEZ......SONUCUNDA KARŞINDAKİ İNSAN MÜSLÜMAN VE GÜZELCE HATASI BELİRTİLMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÖLDÜRÜCÜ DARBE VURMADAN......ASIL ALLAH'IN DİNİNDE EN BÜYÜK GÜNAH OLARAK NİTELENDİRDİĞİ ŞİRKİ İNSANLARA HOŞ VE GÜZEL GİBİ ANLATAN HATTA BAZI FİLLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ DİNDE İBADET SAYAN SÖZDE DAVETÇİ SAPIKLARA KİMSE BU KADAR TEPKİ KOYMUYOR NEDEN ACABA.....!!!!!!

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
BENCEDE SANKİ ADAM KÜFRE ALLAH'A EŞ KOŞMAYA ÇAĞIRIYOR...CİDDEN YERİNDE CVP VERMİŞ BİR KAÇ LAFIZ HATALI OLMASI ADAMI YERİN DİBİNE SOKMAYI GEREKTİRMEZ......SONUCUNDA KARŞINDAKİ İNSAN MÜSLÜMAN VE GÜZELCE HATASI BELİRTİLMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÖLDÜRÜCÜ DARBE VURMADAN......ASIL ALLAH'IN DİNİNDE EN BÜYÜK GÜNAH OLARAK NİTELENDİRDİĞİ ŞİRKİ İNSANLARA HOŞ VE GÜZEL GİBİ ANLATAN HATTA BAZI FİLLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ DİNDE İBADET SAYAN SÖZDE DAVETÇİ SAPIKLARA KİMSE BU KADAR TEPKİ KOYMUYOR NEDEN ACABA.....!!!!!!

siz gerçekten böylemi düşünüyorsunuz ??? yazık çok yazık
DİN AHLAKTIR EDEPTİR SİZCEDE ÖYLE DEĞİL Mİ ???

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi

BU UYARIYI HAK ETTİĞİME İNANAMIYORUM BEN BU SİTEYE DİNİMİ ÖĞRENMEYE GELİYORUM ELALEMİN BİKİNİSİ TANGASIYLAMI ÖĞRENECEĞİM DİNİMİ ???

kanepe21 Çevrimdışı

kanepe21

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

BU UYARIYI HAK ETTİĞİME İNANAMIYORUM BEN BU SİTEYE DİNİMİ ÖĞRENMEYE GELİYORUM ELALEMİN BİKİNİSİ TANGASIYLAMI ÖĞRENECEĞİM DİNİMİ ???

neden kızıyorsunuz..lütfen biraz sakin olun önce...adamın bir kaç sözleri dışında gerçekten cvbı güzeldi...o kıza onun kitabından cvb verdi..o kızın kendi kitabına bile uymadığını göstermesi açısından güzeldi..

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
HAK BATILLA ANLATILMAZ KARDEŞİM !HELEKİ BÖYLE EDEP DIŞI HİÇ ANLATILMAZ ADAM OTURMUŞ FANTAZİLERİNİ ANLATIYOR SİZDE ALKIŞLIYORSUNUZ İNANAMIYORUM !

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
MÜMİN VE MÜSLÜMAN ERKEK KARDEŞLERİMİ ORADAKİ VE ORADA OLMAYAN BİR ÇOK İNSAN BU ÖRNEKLERLE ANIMSAYACAK ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

H Çevrimdışı

hebbet kerrih

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BAK KARDEŞ KİMSE ADAMIN YAPTIĞI HATAYI BURDA DOĞRU ÇIKARMAYA ÇALIŞMIYOR.....YA ANLAMIYORSUN YADA ANLAMAK İSTEMİYORSUN...ADAM ZATEN ANLATTIKLARININ AHLAK DIŞI OLDUĞUNU VURGULUYOR...FAKAT ERKEĞİN CİDDEN SEHVETE DÜŞKÜN OLDUĞUNUDA VURGULUYOR....GÖRENDE İNSANLARI BUNA TEŞVİK EDİYOR SANICAK BU KADAR BÜYÜK TEPKİ VERMENİZ HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM..??

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
BAK KARDEŞ KİMSE ADAMIN YAPTIĞI HATAYI BURDA DOĞRU ÇIKARMAYA ÇALIŞMIYOR.....YA ANLAMIYORSUN YADA ANLAMAK İSTEMİYORSUN...ADAM ZATEN ANLATTIKLARININ AHLAK DIŞI OLDUĞUNU VURGULUYOR...FAKAT ERKEĞİN CİDDEN SEHVETE DÜŞKÜN OLDUĞUNUDA VURGULUYOR....GÖRENDE İNSANLARI BUNA TEŞVİK EDİYOR SANICAK BU KADAR BÜYÜK TEPKİ VERMENİZ HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM..??
ASIL GERÇEKTEN SİZ ANLAMAMIŞSINIZ YAZDIKLARIMI TEKRAR OKUYUN LTF
NASIL BİR TEPKİ VERMELİYDİM SİZCE?
MAŞALLAH MAŞALLAH NEDE GÜZEL ANLATMIŞ
İÇ DÜNYASINI !!!

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
BİZİM DİNİMİZ BÖYLE BİR DİN Mİ? RESULLULLAH EFENDİMİZ S.A.V BÖYLEMİ TEBLİĞ ETMİŞ ANLATMIŞ ?

S Çevrimdışı

suyunrenqi06

Üye
İslam-TR Üyesi
BU ARADA BAYA İYİ İZLEYİCİYMİŞ PLAJLARI REKLAMLARI BİLE KAÇIRMAMIŞ BİRDE KONVERANS DÜZENLEYİP ANLATMIŞ DAHA NE DENİR?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt