Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hızlı Laptop Arıyorum

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Kardeş bunu tavsiye eder misin ben böyle bişey almaya niyetliyim inşaallah.
Ahi yalnız laptop free dos, yani Windows yüklü değil aslında bu iyi bişey ama Windowsu yükleyebilmen lazım :), ikincisi ssd den başka harddiski yok oda 240 gb boyutu düşük gelebilir, 100-150 tlye 1 tb harddisk takviyeside lazım olabilir, ama piyasadaki rakip firmalara karşı fiyatı çok çok iyi duruyor

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Ssd çok çok hızlı ama boyutu düşük maalesef, ve fiyatıda pahalı, olmazsa dediğim gibi 7200 rpm 1 tb harddisk alıp depolama işlemini yapabilirsin, ama Windows kesinlikle ssd de kurulu olsun yoksa bi anlamı olmaz :) şuan tek eksiği bu gördüğüm kadarıyla

millatu_ibrahim Çevrimdışı

millatu_ibrahim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ssd çok çok hızlı ama boyutu düşük maalesef, ve fiyatıda pahalı, olmazsa dediğim gibi 7200 rpm 1 tb harddisk alıp depolama işlemini yapabilirsin, ama Windows kesinlikle ssd de kurulu olsun yoksa bi anlamı olmaz :) şuan tek eksiği bu gördüğüm kadarıyla

Win yüklerim inşaallah. Fazladan bir hdd ve 4gb kingston ram de var bende.
Asus x550jx den çok daha uygun fiyatı aslında.

Senin verdiğin link olmasa yakın zamanda almayı hiç düşünmüyordum. CezakelLahu khairan ))

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

İslam-TR Üyesi
Win yüklerim inşaallah. Fazladan bir hdd ve 4gb kingston ram de var bende.
Asus x550jx den çok daha uygun fiyatı aslında.

Senin verdiğin link olmasa yakın zamanda almayı hiç düşünmüyordum. CezakelLahu khairan ))
İnşeallah hayra aracılık etmişimdir ahi, içime kötü bi his geldi şimdi sen böyle deyince :)

M Çevrimdışı

Melikşah Kaya

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Toplama imkanınız yokmu ?
Varsa sakın leptop almayın :)
Şahsi görüşümce 1000 tllik toplama pc 2k lık leptop işi görüyor. :D

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bilgisayardan ve tamirinden anlayan kardeşler bana yardımcı olurlar inşeallah. Benim bir samsung i3 laptop var, evde çocuklar olunca düşmeye bağlı olarak ekran kasası, menteşe, klavye üst kasası kırıldı şu an çalışıyor ama görüntü içler acısı... Tamirle uğraşmak istemiyorum kasayı yenisi ile değiştirmek istesek illaki aynı marka modelmi olması lazım, birde tahmini ne kadar tutar
soruyu birde şöyle sorayım :) 10 yıllık eski laptop var kasa sağlam, yeni laptop kasa her yer kırık çatlak :) yeninin içi ve ekranı eskinin kasaya olurmu?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Onun laptobu guzel akhı :) ssd hdd ıle sorunu cozulmustur umarım en son oyle konusuyorduk :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Onun laptobu guzel akhı :) ssd hdd ıle sorunu cozulmustur umarım en son oyle konusuyorduk :)

iyi inşaALLAH bende yarın nasipse bi makina alıcam ikinci el iki aylık ürün diyor 2950 fiyat biçmiş telefondan 2700 indirdi makinayı yakından bakınca eğer bi sıkıntısı yoksa 2500 anlaşmayı denicem makina canavar ya

gtx 950 ekran kartı 12 gb rem i7 intel işlemci 6700 HQ sıfırına baktım 3500 3700 arası değişiyor

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
iyi inşaALLAH bende yarın nasipse bi makina alıcam ikinci el iki aylık ürün diyor 2950 fiyat biçmiş telefondan 2700 indirdi makinayı yakından bakınca eğer bi sıkıntısı yoksa 2500 anlaşmayı denicem makina canavar ya

gtx 950 ekran kartı 12 gb rem i7 intel işlemci 6700 HQ sıfırına baktım 3500 3700 arası değişiyor
Abi masaustu daha guzel deilmi

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

:) benım gozumde cok cok cok bır laptop akhı
Ama ısını o tarz bır urun goruyorsa ve sende bu ısten bırseyler kazanıyorsan ALLAH zulcelal her daım hayrını sana verecektır.Insaallah akhım

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Üst Ana Sayfa Alt