Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İffetime Söven Bir Taksici İle Mahkemelik Olduk, Mahkemeye Gitmeli miyim?

L Çevrimdışı

latubaliy

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selam aleyküm ben muhakeme konusunda iffetime söven bir taksici ile karşı karşıya kaldığım için o an gidip şikayette bulundum ikidir mahkeme oluor ve yazı geldi birdahaki mahkemeye gitmediğim takdirde zorla götürüleceğim konusunda bu konuda ne yapmalıyım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
L Çevrimdışı

latubaliy

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun ama yinede kesin karar veremedim gelip götürsünler mi yoksa iffetimiçin çıkıp kendimimi savunayım bir de şikayet ettiğim kişi de inkar etmiş küfür ettiğini

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Allah razı olsun ama yinede kesin karar veremedim gelip götürsünler mi yoksa iffetimiçin çıkıp kendimimi savunayım bir de şikayet ettiğim kişi de inkar etmiş küfür ettiğini

şahsi fikrimi soracak olursanız şahsen gelip beni evden almalarını istemem,gidip şikayetimden vaz geçerim eğer ki,kesin kazanabilecek bir durum söz konusu ise şikayetimden vaz geçmem,ama eğer böyle bir şey mümkün değilse,şikayetimi geri alırım.

L Çevrimdışı

latubaliy

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hayr olsun akhi sağol

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Selam aleyküm ben muhakeme konusunda iffetime söven bir taksici ile karşı karşıya kaldığım için o an gidip şikayette bulundum ikidir mahkeme oluor ve yazı geldi birdahaki mahkemeye gitmediğim takdirde zorla götürüleceğim konusunda bu konuda ne yapmalıyım

Seyh muhammed bin abdulvahhab der ki; kisi helal gormedigi taktirde taguta muhakeme olursa kafir olmaz.

Üst Ana Sayfa Alt