Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ihsan Eliaçık Alçağı: Işid'e Bakıp Ateist Olmak Caizdir

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İhsan Eliaçık: IŞİD'e bakıp ateist olmak caizdir
Gezi Parkı'ndaki çıkışlarıyla olayların en önünde yer alan Antikapitalist Müslümanlar grubunun lideri İhsan Eliaçık, "IŞİD'e bakıp ateist olmak caizdir" fetvası verdi.

ihsan_7457.jpg

ihsan_6589.jpg

İhsan Eliaçık, bir TV programında IŞİD'in kafa kestiğini, kadınlara tecavüz ettiğini; onların terörist değil cinayet şebekesi olduklarını ifade etti. Bunları din adına yaptıklarını söyledi.

ARTIK ATEİST OLMAK CAİZDİR
İslam'da böyle şeyler olmadığını anlatan Eliaçık, devamında bu olaylara bakıp İslam'dan uzaklaşan insanların ateist olmasının caiz olduğunu belirtti ve ekledi: "Kimse kusura bakmasın"

İşte İhsan Eliaçık'ın o sözleri

"İnsanların bir çoğu bunlara bakıp İslamiyet'ten uzaklaşıyor. Bizim söylemlerimiz bile onlara kar etmiyor. Ben onların hepsini sırf onlara bakarak, ateist olmuşlarsa mazur görüyorum. Diyorum ki, bu şartlarda, mevcut koşullarda ateist olmak caizdir. Kimse kusura bakmasın."

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bu adamlara Allah lanet etsin şerefsiz kopek Allahi inkar etmek islami inkar etmek nasil caiz olabilir serefsiz herif.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İ Çevrimdışı

İbrahim_Asaf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İhsan (K)eliaçık Gezi Parkında Travestilerle kolkola direnişçilik oynayan müptezel kişi olduğu için onu örnek alanlara da travestilik caizdir diyebiliriz kıyas olarak. Maliki namussuzunu, İranı, Baası atlayıp faturayı bizim fanatiklere yıkarak o namussuz ateistlerden aferin alacak güya omurgasız gammazcı. Tamam IŞİD i sevmem ama İran, Amerika ve Maliki nin el ele verip IŞİD bahanesiyle Irakı yeniden kan gölüne çevirmeleri karşısında da kimse susmamalıdır.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konu aslında çok önemli ısıd in yaptıklarının İslamla alakası yok vede bu icraatları ile insanlığı islamdan uzak tutmaya,bu dinden uzaklaştırmaya vallahi kafirlerden daha çok çalıştılar...emin olun bundada başarılı oldular..şimdi size sorararım Allah aşkına İslamı nasıl bir dindir bunun,güzelliklerini kime nasıl anlatacağız,ısıd öyle bir fitne ateşi tutuşturduki artuık yeryüzünde dönüpte islamı yanlış tanımayan bir insanda kalmamıştır..ısıd örgütünün kurucusunun israil olduğu,finans gelirlerininde suudi arabistandan geldiği içerisinde bulunan pekçok kişinin muhacir olarak adlandırılan ama onlarla bir alakasının olmadığı,kendi aralarında sürekli olarak ingilizce konuştukları görülmüştür...(içlerinde arapça bilenler olduğu halde neden ingilizce yoksa bunlar devşirme askerlermi.)bence bu olanlar olsa olsa deccalin ayak sesleridir..

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
konu aslında çok önemli ısıd in yaptıklarının İslamla alakası yok vede bu icraatları ile insanlığı islamdan uzak tutmaya,bu dinden uzaklaştırmaya vallahi kafirlerden daha çok çalıştılar...emin olun bundada başarılı oldular..şimdi size sorararım Allah aşkına İslamı nasıl bir dindir bunun,güzelliklerini kime nasıl anlatacağız,ısıd öyle bir fitne ateşi tutuşturduki artuık yeryüzünde dönüpte islamı yanlış tanımayan bir insanda kalmamıştır..ısıd örgütünün kurucusunun israil olduğu,finans gelirlerininde suudi arabistandan geldiği içerisinde bulunan pekçok kişinin muhacir olarak adlandırılan ama onlarla bir alakasının olmadığı,kendi aralarında sürekli olarak ingilizce konuştukları görülmüştür...bence bu olanlar olsa olsa deccalin ayak sesleridir..

delil var mı?
delil dedik ama sesimiz duyulmadı sanırım

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İhsan Eliaçık, bir TV programında IŞİD'in kafa kestiğini, kadınlara tecavüz ettiğini; onların terörist değil cinayet şebekesi olduklarını ifade etti. Bunları din adına yaptıklarını söyledi.

bu haberin kaynagi ne ISID tecavuzlemi aniliyor .. forumdakiler boyle bir haberle karsilastiysaniz paylasirsaniz sevinirim ozelime atin ins ..

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
konu aslında çok önemli ısıd in yaptıklarının İslamla alakası yok vede bu icraatları ile insanlığı islamdan uzak tutmaya,bu dinden uzaklaştırmaya vallahi kafirlerden daha çok çalıştılar...emin olun bundada başarılı oldular..şimdi size sorararım Allah aşkına İslamı nasıl bir dindir bunun,güzelliklerini kime nasıl anlatacağız,ısıd öyle bir fitne ateşi tutuşturduki artuık yeryüzünde dönüpte islamı yanlış tanımayan bir insanda kalmamıştır..ısıd örgütünün kurucusunun israil olduğu,finans gelirlerininde suudi arabistandan geldiği içerisinde bulunan pekçok kişinin muhacir olarak adlandırılan ama onlarla bir alakasının olmadığı,kendi aralarında sürekli olarak ingilizce konuştukları görülmüştür...(içlerinde arapça bilenler olduğu halde neden ingilizce yoksa bunlar devşirme askerlermi.)bence bu olanlar olsa olsa deccalin ayak sesleridir..

delilin nedir ??

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Yav sen gereksiz bir insansın yav...

O kadar kişinin yorumunu okuyorum benimsiyorum ya da benimsemiyorum ama SENİN kiler okuyunca dayanamıyorum, baştan aşağı cehalet kokuyorsun

Vallahi Hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum. Noktasız virgülsüz ne idiğü belirsi zyorumlarınla sadece IŞİD e değil tüm MÜSLÜMANLARA zarar vermeye çalışıyorsun...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yav sen gereksiz bir insansın yav...

O kadar kişinin yorumunu okuyorum benimsiyorum ya da benimsemiyorum ama SENİN kiler okuyunca dayanamıyorum, baştan aşağı cehalet kokuyorsun

Vallahi Hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum. Noktasız virgülsüz ne idiğü belirsi zyorumlarınla sadece IŞİD e değil tüm MÜSLÜMANLARA zarar vermeye çalışıyorsun...

garip dimi. Burda da ben başkasından delil istemişim.
kafalar arapsaçı işte.

Üst Ana Sayfa Alt