Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Imam Buhari Vakfı Başkanı Şehid Edildi!

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
IMG-20170312-WA0004.jpg

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SANA YAKIŞIR YİĞİDİM

Deselerdiki;Allah içinizden birini yanına ŞEHİD olarak alacak, hiç tereddüt etmeden bu ZAFERdir derdim.
Çocukluğundan beri tanırım.. adam gibi adam olacağını her yönü ile isbat etmiş, yolunda bedel ödemiş, yapılan haksızlıklar müslümandansa, gülüp geçen, kafirdense sabredip, hesap kuran, neyini söyleyeyim.. Herşeyi ile gıpte edilecek, aracılığı beklenen ve aranan, yumuşak huylu, yanındakine güven veren, düşmanını endişelendiren, bir kahramanı yitirdik.Yoksa "bir şehid mi kazandık" demek lazım.
Her duruşunla örnek olduğun bizler seni hiç unutmayacağız.
Ama şunu biliyorum ki, Allah düşmanları tam isabet ettirdiler. Onun "gerçek dostlarına" başsağlığı ve sabır diliyorum. Düşmanları sakın sevinmesinler, uyuyan devi uyandırdılar. Kim bilir kaç Zafer yola koyuldu...
Bu günün şafağı, bizim bilmediğimiz rızıklarla rızıklananlara mübarek olsun..
Onu takip eden gençler: Üzülmeyin, gevşemeyin, mutlak galib gelecek olanlar sizlersiniz. Abiniz bize acıyordur. Onu gücendirmeden, bıraktığı bayrağı yere düşürmeden, bıkmadan, usanmadan daha fazla çalışarak, izinde yürüyeceğiz.
Bilvesile, yakını olan müslümanlara, sevenlerine, akrabalarına, bilhassa AİLESİNE sabrucemil niyaz ederim.

...
Mehmet Taşkıran

M Çevrimdışı

Meliksah Kayaaaa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İt necis mürted kafir Allah ona lanet etsin
Allah kendi dostlarını öldürenlerden intikamı mutlaka alacaktır!
Allahım sen bu hocamızın şehadetini kabul eyle
Bu alçak haini ve yoldaşlarını helak eyle
Allahumme amin
Cok sinirlendim ya
Allah rahmet etsin hocaya

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi

ALLAH'A CAN VEREN ŞEHİDLER ÖLMEZ !!!

İmanınz reddetti boyun eğmeyi
Ey İslam'ın İzzetli evlatları
Ne yakışmış şehadet elbisesi
Kaybetmedik bizler kazandık sizi

Karşısında dikildiniz zalimlerin
Haddi aşan kafir ve hainlerin
Paramparça o mübarek bedeniniz
Çıkmayacak aklımızdan o haliniz

Damarlarımızda gezen kanınız
Gönüllere kazıldı adlarınız
İslam için feda olan canınız
Tarihe kaydedildi destanınız

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Ne çok sevenin varmış dava adamı Zafer hocam : ( Feyzullah Birışık programını iptal etmiş, Nureddin Yıldız, Muhammed Emin Yıldırım, Sabiha Ateş Alpat... taziye mesajı yayınlamış...
Abi, şehid ile bir bardak çay içseydin eminim anlayacaktın. Hiç tanımadığın birini yanında götür, dünyayı sormaz ve hemen Allah için nasihat etmeye başlar. Böyle biriydi. Vallahi çok ümmetçi biriydi. Ben kendim şahidim.

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah katına şehid olarak alsın inşaallah . İşyerimin hemen yanında dernekleri var 2 haftada bir cuma namazı kıldırmaya gelirdi son cuma namazınıda arkasında kıldık.Çevresiindeki kardeşleri severlerdi hocayı hoş bizlerde severdik Rabbim Güzel ölümler hepimize nasip etsin .

ebuyusuf Çevrimdışı

ebuyusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çoluk çocuğu var mı? Maddi ihtiyaçları var mı? Elektrik, su faturaları ödeniyor mu? Hocaya yakın kardeşler bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şeylerin olup olmadığı hakkında bize bilgi versin lütfen...

Allah sana merhamet etsin kardeşim için rahat olsun , emaneti emanetimizdir kardeşlerimiz ilgilenecektir Rabbimiz ailesinin yüreğine genişlik versin :(

Üst Ana Sayfa Alt