Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İngilizce İslami Site Önerebilir misiniz?

Muslim Çevrimdışı

Muslim

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum. kardeşler, ingilizce olarak tavsiye edebileceğiniz islami bir site var mı? imanın islamın şartları, kesin olarak inanılması ve inkar edilmesi gerekenler, namazın nasıl kılınacağı gibi yazan şeyler. ben de çat pat var ama yetersiz kalıyorum. varsa tavsiyeniz, bekliyorum.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Selam akhi, sorun tam olarak ney, tebliğ için mi gerekli?

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum. kardeşler, ingilizce olarak tavsiye edebileceğiniz islami bir site var mı? imanın islamın şartları, kesin olarak inanılması ve inkar edilmesi gerekenler, namazın nasıl kılınacağı gibi yazan şeyler. ben de çat pat var ama yetersiz kalıyorum. varsa tavsiyeniz, bekliyorum.

Aleyküm selam kardeşim, ingilizcenizi geliştirmek için mi istiyorsunuz? Yoksa ana diliniz ingilizce olduğu için mi istiyorsunuz? Ebu Selman el Yâzirî Kardeşimin demek istediği bu. Çünkü verilecek cevapları etkileyecek bir nedene değinmiş kardeşimiz, Allah kendisinden razı olsun.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

Ayetler.com da ingilizce çalışmalar var onları paylaşabilirsin kardesim

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
bekliyorum kardeşim önereceğin bir site, forum varsa.

Ben iki tane forum taniyorum: Ummahforum ve IslamicBoard
Ancak ilmi paylaşımlar bu forumdaki gibi değil, çoğunlukla sosyal konularda tavsiye istiyenler oluyor, ara sıra siyasi tartışmalar. İslami 'tartışmalar' da oluyor, ama her önüne gelen ehliyetsiz fikrini yazdığı için ne gibi bir faydası olur bilemem. Üyeye göre güzel paylaşımlar da çıkıyor ama.

Üst Ana Sayfa Alt