Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anket İslam-tr ile Tanışmanızın Kaçıncı Yılındasınız?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
30137

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2015 dı sanırım o zamanlar bır zamanların karmasıklıgından kurtulmaya çalısırken geldim buraya. Cevaplar arıyordum ve dogruları bulmaya başladıkca ve dogru kişileri tanıdıkca dedım tamam burası orası imanın temellerinin saglamlaşacagı yer dedım kendı kendıme
Sonra ilk mesajlarımı okurum arada bir tebbessum ederım artık nasıl bır heyecanla yazdıysam okurken bende bazen anlamıyorum acıkcası :)
Sonra ogrendıkce tabı duzeltmişim. Elhamdulıllah

Bir iki kere ban yedım bır ara gıdıyom falan dedım sonra nere gıdıyon gıdecek neresı var kı.

Nıcklerım vardı harbı sakatmıs yanı sagolsun onuda @!sLaM4eVeR. Ahi duzelttı bır kere karambole gıdıp banlandım vs vs baya bırseyler anı kalmış :)

Sonra guzel kardesler tanıdım rabbim ayaklarımızı kalplerımızı islam uzere sabıt kılsın seneye nasıpse 8 olacak

Ama @Abdulmuizz Fida abıden ALLAH razı olsun cogu sorumuzda sabrederek bize dogruları gosterdı.

ALLAH bu sitede emegı gecen herkezden razı olsun.

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Bu forum, özellikle forumu kuranlar için çok büyük bir ecir kaynağı (İnşaALLAH). Hem forumu düzenlemekle, yönetmekle uğraşıyorlar hem de üyelerin faydalanmasından da ALLAH'ın izniyle sevap alıyorlar. Üyeler arasında sadece merakla girip sonrasında düzgün sahih akideyi öğrenenler var. Bir sürü çeşitli içerik olduğu için neredeyse her üye aradıkları çoğu konuyu bulabiliyor. Bilmediğimiz konuları öğreniyoruz, üyeler birbirine nasihat ediyor ve forum Müslümanlara birlik olmayı, kardeş olmayı hatırlatıyor (çünkü burada birbiriyle kavgalı veya birbirini sevmeyen üyeler olursa sonuçta foruma girdikleri ve herkes burada iyi niyet üzerine toplandığı için birbirlerine maruz kalıyorlar. Bu sayede bir süre sonra alışınca İnşaALLAH artık anlaşmazlıkların bir önemi kalmıyor).
Tabii açılan faydalı konuların sevabından Biiznillâh aynı zamanda forum kurucularına da bir pay oluyor, bu sayede ecirleri çok büyük olur ALLAH'u Âlem.

R Çevrimdışı

Radikal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Malesef ben birkaç ay önce tanıştım siteye üye oldum ama siteden atıldım sonra başka bir e posat ile siteye kaydoldum yine atıldım sonra başka bir e posta ile kaydoldum ama malesef kullanıcı adımdan dolayı üyeliğim kabul edilmedi sonra başka bir e postayla daha girdim inanamayacaksınız ama yine üyeliğim kabul edilmedi sonunda başka bir e posta ile girebildim çok şükür şuan çok korkuyorum siteden atılırım diye ne olur atmayın beni siteden.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Malesef ben birkaç ay önce tanıştım siteye üye oldum ama siteden atıldım sonra başka bir e posat ile siteye kaydoldum yine atıldım sonra başka bir e posta ile kaydoldum ama malesef kullanıcı adımdan dolayı üyeliğim kabul edilmedi sonra başka bir e postayla daha girdim inanamayacaksınız ama yine üyeliğim kabul edilmedi sonunda başka bir e posta ile girebildim çok şükür şuan çok korkuyorum siteden atılırım diye ne olur atmayın beni siteden.

Evet demekki gözden kaçmış nickinizi değiştirmeniz gerekiyor. Yeni bir nick sevip bana bildirebilirsiniz.

Muqarrab Çevrimdışı

Muqarrab

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben de 2. yıldayım Abdulmuizz hoca amca konulara çok iyi deliller getiriyor. Allah azze ve celle ecrinizi versin. Allahumme âmin.