Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslam-tr Vs İsrael

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
maça çok hazırlanmışık. yağmurlu bi yaz akşamında taraftarımızın desteği ile israil maçına çıktık. maç biter inşallaaah :) :cihad:

maça onlar başladı. oyun başlar başlamaz !slam4ever oyunu başlatan oyuncularına uçan tekme atınca oyun tekrar başlamak zorunda kaldı. 1-0 öndeyiz. zaten biz golden ziyade ne kadar insan sakatlamaya baktığımız için :cihad:

neyse maça dönelim. tekrar başlama vuruşu yapılıyor bi daha başlıyor oyun bu arada da birtat abi yan hakeme saldırdı :kafaçakma
oyun yine duruyor yine başlayamıyoruz. takımı zor kontrol ediyoruz zaten .

oyun başladı neyse ki 2 sakattan sonra. hızlı başlayan taraf biz olduk. soldan dava o kadar hızlı geliyor ki yan hakem nezle olacak hızına :smilie_water_053:

ortasını yapıyor ve GOOOOOOOOOOOOL. kim attı kral attı :lollerskates: samanpan attı:şeytan
oyunda da 1-0 öne geçiyoruz şimdi onlar düşünsün...

ilk yarının sonlarına doğru bi gol de humbleden geldi . uzaktan sert bi vuruş çıkardı kalecinin kafasına çarptı top kaleci kafayı direğe vurdu, aynı zamanda gol de oldu :mücahit bi taşla 2 kuş .... İslam tr 2 - İsrael 0 ilk yarı sonucu....
ikinci yarıya başlayan takım bizdik yalnız israil atak yaptı. topa çok sert vurdular yalnız kaleci Teymullah topu o kadar rahat çıkardı ki anlatamam. öyle bi kelime yok yani türk dil kurumu yeni kelime üretmeli bence bu atak için, o derece rahat çıkardı...

atağı savuşturduk ve biz atağa kalktık defanstan birtat , rucane işbirliği ile atak geliştiriyoruz adalet abi uzun boyunun verdiği avantajla ve 2-0 ın rehavetiyle ileri kadar gitmiş durumda. topu Pulcet e veriyor. o da ileri katetti. . . orta yapacak gibi yaptı , içeri yerden bir pas topun dibine !slam4ever öyle bir giriyor ki veee Gooooooool.... top ampul gibi ağlara asıldı. o nası bi vuruş hiç mi acıman yok :friends_1_1::beyamca

gerçi ne acıyacak. haydi çocuklar 3 yapıyoruz ve artık maçın sonunu bekleyeceğiz. derken orta sahada bi karısıklık yine. orda adelet abiyi birtat abiyi görüyorum , ortalık karıstı 2 kişiyi araya almış tokatlıyolar. hakem durun dior ama ne fayda....
öyle bi yeniyoruz ki kefereyi ömürleri boyunca unutamayacaklar bu maçı.

İslam tr : 3
israil: 0

kapak olsun diyoruz. olsun çocuklar . taraftarlar sevinç çığlıkları atıyolar. esrayı görüyorum tirübünlerde en renkli ismi :D vuvuzela öttürüyor var gücüyle.
önümüzdeki maçlara bakacağız. herkese mutlu akşamlar sevgili müslümanlar :friends_1_1:

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
smiley_emoticons_cafemen_troete.gif

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
ne o siddet saman:D yetmedimi ... dur azcik daha ses cikartalim
PrPCUk6o.gif
weltpokal.gif
cheerleader3.gif
cheerleader3.gif
cheerleader3.gif
PrPCUk6o.gif

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
taraftarlar çok yetersiz 1 kişiyle olmaz bi daha maç falan olmaz söleyim böle olursa :p

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
dur dur ... ben bir kac nick daha olustarayim ordan destekleyeyim :D

laola.gif
laola.gif

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
GOOOOOOOOOOOOL. kim attı kral attı :lollerskates: samanpan attı:şeytan
güzel olmuşta yine kendini kral yapmışsın:D emeğine sağlık bende fena değilim adalet kardeşim benim performansı görünce ne dicek bakalım beni gözü tutmamıştı:D

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
vayytt be işte islamın gücü....:cihad::cemaat:eek:ley

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
2. maç abd ile olacak. hayırlı olsun. gelecek dua ve desteğe göre maç zamanı hızlanır

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
biz beklemeye alistik nede olsa :D
sen agirdan al kendi.... aman yorulam:D

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
siz ikiniz bi de aşkadamı beni kızdırın kızdırın. :D
bi dahaki maça abd takımında oynatırsam görürsünüz beklemeyi.
beni şöyle gaza getireceksiniz ki yapayım. bi haftada 2000 km yaptım. şimdi otobüsten indim açtım da size burda yanıt veriyom. demiyonuz ki Allah razı olsun. bi molada durup o kadar yazı yazıyoz maç diye.insan bi dua eder. ama sürekli laf söleyin siz. hadi bakalım :D

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
siz ikiniz bi de aşkadamı beni kızdırın kızdırın. :D
bi dahaki maça abd takımında oynatırsam görürsünüz beklemeyi.
beni şöyle gaza getireceksiniz ki yapayım. bi haftada 2000 km yaptım. şimdi otobüsten indim açtım da size burda yanıt veriyom. demiyonuz ki Allah razı olsun. bi molada durup o kadar yazı yazıyoz maç diye.insan bi dua eder. ama sürekli laf söleyin siz. hadi bakalım :D
oy oy oy kıyamayız sana ALLAH razı olsun senin sayende yendik takımı devamını bekleriz inş......

Esra87 Çevrimdışı

Esra87

Üye
İslam-TR Üyesi
valla benim bir kayibim olmuyor saman kardesim :D
tehtilerin baskalarina gecer... ben oynamadigimdan , dokunmuyor bana :D

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
teşekkürler sevgili kalecimiz.
esra87 o kadar kişi varken sitede düşün aşkadamını bile yazmadım seni yazdım taraftarlardan tek. :(
demek dokunmuyo he. way be.

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
şşşşştttt samanpana laf yok bundan sonra laf eden karşısında beni bulur bugüne bugün onun sayesinde abd yi yendik:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...