Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslami Cihad: İsrail Suriye'ye saldırırsa karşılık veririz

• Konbuyu başlatan Ebu & Dücane
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Bir İslami Cihad yöneticisi, İsrail'in Suriye'ye saldırması durumunda kendilerinin Gazze'den karşılık vereceklerini söyledi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi
Filistin'de faaliyet gösteren İslami Cihad Grubu, ABD'nin Suriye'ye yapacağı müdahalede İsrail'in de yer alması durumunda Gazze'den İsrail'i vurabileceğini açıkladı.
El Monitör'e konuşan adının açıklanmasını istemeyen bir İslami Cihad yetkilisi, Suriye'de şu anda askeri bir varlıklarının bulunmadığını fakat mali ve siyasin ilişkiler içerisinde olduklarını belirterek İsrail'in Suriye'ye saldırması durumunda Gazze'den gerekli karşılığı vereceklerini söyledi.
İslami Cihad yetkilisi, Suriye rejimine yönelik bir dış tehdit durumunda Hizbullah'la beraber askeri güçlerinin gerekli müdahalede bulunacağını belirterek İsrail sınırına Kudüs Tugayları'na bağlı birliklerin yerleştirildiğini kaydetti.
İslami Cihad Siyasi Büro yetkililerinden Nafiz Azzam ise, Suriye rejiminin yeterli güce sahip olduğunu ve kendisini savunmak için Filistin'de faaliyet gösteren gruplara ihtiyacı olduğunu düşünmediğini söyledi.

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
İranın beslemesi bu islami cihad ! grubu..Esad sunnileri öldürünce niye esada saldırmıyor bu köpekler.İranlı rafizi abileri parasını mı keser yoksa

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Merak ediyorum. Dunya tarihinde bu kadar cok insanlarin ve ulkelerin desifre oldugu bir donem daha olmuş mudur.
Bana biri islami cihad dese daha once. Ismine aldanip Bunlar islami savunuyorlar diye dusunurdum. B7 sayede b7nlarin da gercek yuzu belli olmus.
Suriye sahiden de dunya icin turnusol kagidi gibi.

Üst Ana Sayfa Alt