Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islami Grafik Çalışmalarım.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ellerine sağlık Ahmed kardeşim hepsi çok güzel olmuş.Allah seni hayırla mükâfatlandırsın.Üsttekini de çok sevdim.Ahhh sadece dua etmek yetmiyor.Biz sıcacık evlerimizde otururken,yeyip içerken,rahatça yatağımızda yatarken MÜCAHİDLER için sadece dua etmek yetmiyor.Rabbim tüm MÜCAHİDLERİ esirgesin,korusun,yardım etsin inşaAllah.....
Allah razı olsun, Rabbim sizide herzaman hayırla mükafatlandırsın.

Haklısın abla, dua yetmiyor... ama burda olduğumuz müddetçe en azından dua etmeyi ihmal etmemek gerekiyor. Ama dediğin gibi dua yetmez gerçekten...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Ahmed ellerine sağlık kardeşim çok güzel oluyor;
Küçük bir ayrıntı söyleyeyim çünkü emek sarf ediyorsun. Gerçi maksad hasıl olmakta ama biz yine de daha uygun yapabilme imkanı var ise onu uygulayalım kaybımız olmaz.
Bu tür resimli (gerek sadece forumda yazarken de olsa) arabca terimlere latin harflerle en yakını/uygunu kullanmaya özen gösterelim. Çünkü insanların hatalı öğrenmesinde katkımız olmasın, hemde bu vesileyle aslına uygun olana aşina olmuş, araştırma ve öğrenmelerine vesile bile olmuş olabiliriz.

Bilhassa şu terimleri şöyle yazmaya gayret edelim.

Cihad
Mucahid
Şehid
Mûmin

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahmed ellerine sağlık kardeşim çok güzel oluyor;
Küçük bir ayrıntı söyleyeyim çünkü emek sarf ediyorsun. Gerçi maksad hasıl olmakta ama biz yine de daha uygun yapabilme imkanı var ise onu uygulayalım kaybımız olmaz.
Bu tür resimli (gerek sadece forumda yazarken de olsa) arabca terimlere latin harflerle en yakını/uygunu kullanmaya özen gösterelim. Çünkü insanların hatalı öğrenmesinde katkımız olmasın, hemde bu vesileyle aslına uygun olana aşina olmuş, araştırma ve öğrenmelerine vesile bile olmuş olabiliriz.

Bilhassa şu terimleri şöyle yazmaya gayret edelim.

Cihad
Mucahid
Şehid
Mu'min
Allah swt razı olsun hocam. Haklısın. inseAllah dediklerini yapacam.
Ayrıca doğru terimleri söylediğin için teşekkür ederim hocam :) Bu konuda çok dikkatsizim :)

Son düzenleme:
عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
mhays.png

buda belki işinize yarar

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu güzel konunun devamınıda bekleriz inşeallah Ahmed kardeşim :)
:)
İnşaAllah kardeşim. Bende istiyorum ama giderek artan sorumluluklar bazen insanın bazı şeylerden kopmasına sebep olabiliyor.

Bu işe başlamama sebep olan Tarık Yıldız ve Farkındayız üstadlar bıraktı, benim ara vermem (umarım) çok değil galiba... :)

Üst Ana Sayfa Alt