Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Islami Sitelere Saldıran Müslümanlar

• Konbuyu başlatan Ebu & Dücane
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
İslami Bir Siteden
DUYURU!!!!

Kafirler Sayfamızı kapatmak için durmadan saldırıyorlar. Aşağıda daha önce de sayfamızı kapattırmak için şikayette bulunduğunu kendisi itiraf eden ve yeniden sayfamızı kapatmak için uğraştığını söyleyen kafirin bize bıraktığı mesajı ilginize sunar, Müslümanlardan destek ve dua bekliyoruz...

KC Mahir Çayan

Uyarı!

Yönettiğiniz Facebook sayfasını El-Kaide bağlantılı örgütlerin faaliyetlerini ve bu örgütler ile ilgili gelişmeleri gündemde tutarak, insanların dinî duygularını sömürdüğünüz için yönettiğiniz bu sayfayı yoğun şikâyete aldım.

Ya bu tür paylaşımlardan vazgeçersiniz, ya da; bir önceki 3 bin küsür üyeli sayfanızı kapattığım gibi sayfayı da kapatırım. Tercih sizin.

Şunu hatırlatmak isterim ki ben (Kâhtalı_02) oldukça sanalda size rahatlık yok!

Son olarak şunu da belirtmek isterim: Islâm'a karşı düşmanlığım yok (Hâşâ). Elhamdülüllâh müslümanım da. Amaçlarına ulaşabilmek için Islâm'ı araç olarak kullanan ve bu sayede insanların dinî duygularını sömürüp örgüte militan ve sempatizan kazandırmak için Islâm'ı kullananlara karşıyım!

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Link vermemişsiniz ama google da tarattım bu duyuruyu yayınlayan bi facebook sayfasına rastladım.
Kısa bi göz attım. Site sadece haber yayınlamış. Baktığım kadarı ile kimseye saldıracak haber de yok. Mücahitlerin başarıları ve müslümanları ilgilendiren haberler var.

Bu kadarına bile tahammülleri olmayanlar, kendilerine bir de müslümanız diyorlar.
ALLAh kafirleri kahretsin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Reklam mi, gercek mi... Ikiside olsa ne fark ediyor?

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ama olsun, yine de "Elhamdulillah Müslüman" (*)

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Müslümanlığın nerede başlayıp nerede bittiğini gördük Elhamdülillah.....

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Birisi de buna şöyle bir uyarı yapsa ne düşünür acaba?

Yönettiğiniz Facebook sayfasını DHKP-C bağlantılı örgütlerin faaliyetlerini ve bu örgütler ile ilgili gelişmeleri gündemde tutarak, insanların ideolojik duygularını sömürdüğünüz için yönettiğiniz bu sayfayı yoğun şikâyete aldım.

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
it urur kervan yurur ... islama dusmanlik adina en cetin olanlar zaten musriklerdir .. muslumanmis ESSEK ...

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Link vermemişsiniz ama google da tarattım bu duyuruyu yayınlayan bi facebook sayfasına rastladım.
Kısa bi göz attım. Site sadece haber yayınlamış. Baktığım kadarı ile kimseye saldıracak haber de yok. Mücahitlerin başarıları ve müslümanları ilgilendiren haberler var.

Bu kadarına bile tahammülleri olmayanlar, kendilerine bir de müslümanız diyorlar.
ALLAh kafirleri kahretsin

akhi o dedigin sayfa Allahualem takvahaber .. bu sayfa musluman bir kardese ait, o sadece kardesin yukarida yazdigi yaziyi kendi ssayfasinda yayinlamis .. yoksa takvahaber bizdendir, hamdolsun ..

selametle akhi

Üst Ana Sayfa Alt