Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islamtrye Facebookda Destek Cikmak Isteyenler Kimler

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar gerek facebook gerekse de twitterde destek cikmak isteyen kardeslerimize özelden musait zamanda tek tek ulasip ayrintili anlatim yapacagim, devam yardim etmek isteyen kardeslerimiz yazmaya devam ederse sevinirim.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
twiter ok

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Arkadaslar gerek facebook gerekse de twitterde destek cikmak isteyen kardeslerimize özelden musait zamanda tek tek ulasip ayrintili anlatim yapacagim, devam yardim etmek isteyen kardeslerimiz yazmaya devam ederse sevinirim.
Ucunda deşifre olmak yoksa hertürlü yardımcı oluruz ..

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Yurt dışında (Almanya) sıkı takip var da ...
birde nasıl olucak onu anlatırsan akhi ...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
anladim sorun olmaz insaAllah, almanyada da sorun olmamasi icin paylasimlarina ve arkadas cevrenin paylasimlarina dikkat etmen gerek diye düsünüyorum.

InsaAllah sizi de listeye yaziyorum musait olunca kardeslerimize tek tek özelden gerekli anlatimlari yapacagim.

MasaAllah iyi dönüs geliyor, insaAllah sitemiz daha güclü olacak sizlerle beraber.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ah face nicelerini aldın götürdün..demek sıra burayamı geldi..facede paylaşım çöplükte gül ekmeye benziyor..eeeeeee gül orada biterse paylaşımda olur..:)

Akhi çok iyi olur inseallah, çünkü facebook'u sofiler almış gidiyor, selefin böyle büyük bir sayfası yok galiba.
nice sofinin sofiliği filan kalmadı face sayesinde..merak etme..:(

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Daha önce sizi bu isiminiz ile engelledikleri için bir bakıma bu ismi kara listelerine alıyorlar. Engelledikleri isim ile tekrar yeni bir hesap açıldığında en fazla bir iki gün daha facebook da durabiliyorsunuz sonra sizi tekrardan aynı denetleme işlemlerine sokuyorlar ve yine hesabınızı bir şekilde kullanılmaz hale getiriyorlar. Hatta kimlik yüklesiniz bile hesabı tekrar aktifleştirmiyorlar.
akhi cezakallahu hayr ,bende aynı isimle kuruyordum 2-3 günde kapatıyorlar,artık bıktım ,kardeşimin facesinden takılıyorum artık...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Secimlerde bol bol oy vermenin küfrüyle alakali paylasimlar yapmama ragmen ve binlere dayali sayfada yapmama ragmen o kadar elestiri gelmesine de ragman kapatmadilar, isim de takma isimdi. Istisna mi oluyorum acaba :)

Son zamanlarda bir cok kardesimizin banlandigini görüyorum, bir anlam da veremiyor kendi kendilerine zarar veriyorlar haberleri yok.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
5-6 yıldır açık olan hesaplarım var.hiçbirisi kapanmadı.alınan şikayetlere bağlı biraz da.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum ve rahmetullah facebook sitenizi takıp edıyorum bu aralar bır paylaşım yok fazla kanaatındeyım :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum ve rahmetullah facebook sitenizi takıp edıyorum bu aralar bır paylaşım yok fazla kanaatındeyım :)

aleykum selam, bir kac kardes ciddi sekilde ilgileniyorlar ancak sayilari az oldugundan ve dönem dönem isleri oldugundan olabiliyor, forumdan da facebooku etkin kullananlarin destegini %95 oraninda alamadik. Haliyle normal bir durum.