Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İsraili Kainattan Sileriz!!(inşALLAH)

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
'İsrail'i kainattan sileriz' tehdidi!

İran Genelkurmay Başkanı Yardımcısı Muhammed Rıza Aştiani, kendilerine saldırması durumunda İsrail'i kâinattan sileceklerini söyledi. İşte geniş yankı bulacak sözler ;

İsrail'le İran arasındaki karşılıklı tehditler uzun zamandan beri devam ediyor. İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad İsrail'e yönelik sert açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor. İsrail'i hedef alan son açıklama Genelkurmay Başkanı Yardımcısı Muhammed Rıza Aştiani'den geldi.

Ordu Günü kutlamaları öncesinde başkent Tahran'da basın toplantısı düzenleyen Aştiani, İsrail'in geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği tatbikatla ilgili bir soruya cevap verdi. Yarı resmi Mehr ajansının haberine göre Aştiani, Ahmedinejad'ın vatanın savunulmasıyla ilgili açıklamalarını hatırlatarak, "İran'a saldırırlarsa İsrail'i kâinat sahnesinden silmeye hazırız" dedi.

İsrail Altyapı Bakanı Benyamin Ben Elizer ise geçtiğimiz hafta İran'ın kendilerine saldırması halinde Fars ulusunu yıkıma uğratacaklarını söylemişti.

Aştiani, İran ordusunun gücü sayesinde diplomatik alanda da başarı sağlandığını vurguladı. İranlı komutan, İslam devriminden sonra ordunun gösterdiği gelişme sayesinde bölgede muhtemel bir savaşın önlendiğini söyledi.

Genelkurmay Başkanı Yardımcısı Muhammed Rıza Aştiani, Ordu Günü kutlamalarının düzenleneceği Perşembe günü başkent Tahran semalarında 200 uçak ve helikopterin uçacağını da sözlerine ekledi.

Cihan

Heyt beee..abd tirtir titriyordur israille birlikte..çünkü karşılarında ırak gibi vatansızlar yok.........

SENİ YARADAN ALLAH'A KURBAN OLAYIM AHMEDİNEJAT.... :gül

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şii kardeşlerimiz müslümanca bir tutum sergileyerek kafirlere karşı direniyor, boyun eğmiyorlar. eymezlerde inşaAllah... yinede öyle bir saldırı gerçekleşirse türkiye devletinin tutumu ne olurdu acaba :üzgünüm

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
şii kardeşlerimiz müslümanca bir tutum sergileyerek kafirlere karşı direniyor, boyun eğmiyorlar. eymezlerde inşaALLAH... yinede öyle bir saldırı gerçekleşirse türkiye devletinin tutumu ne olurdu acaba :üzgünüm
turkiyemiz ne olurdu acaba dusunmek lazim ve sumeyye gibi :buneya geldi icimden

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
be söliim ülkemizin tutumunu : ırak bizim komşumuz ve amerika bilmem kaçbin km uzaktan gelip istila ediyor..ve bu istila sırasında abd uçakları türk havaalanlarından kalkıyor....bu sadece bir örnekti...bu örneğe bakarsak olacağı şu:abd t5ürkiye üzerinden iranı vuracak....ve israili ortadoğunun en büyük devleti yapıp...sıraya türkiyeyi koyacak ...ama bunun için fazla uğraşmaz tahminimce çünkü içten fethedil bile....:üzgünüm

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:üzgünüm guzel kardesim zaten susmaktan maksadim tr zaten amerika nin degilmi hadi yapalim gelin beraber derim Cihad hani nerde o yigitler hani nerde o musluman kardes birligi su an inaniiyorum ki tum dunyada kac tane musluman varsa hepsi bir araya gelse bunlarin hepsi yok olur Rabbim in izni ile , ama yok niye cunku bastakiler bi defa yanlislar yapmislar ve su an bu benim fikrim cikmazin icinde ve hic bir sey yapamiyoruz yanlis yazdim ise affola turkcemiz biraz kittir ne de olsa gayri musliim lerin icinde kalmaktan belki turkcemiz de vahimlesmis olabilir bilmiyorum sizler de soyleyin .............................

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
abla o günlerde gelecek..belki biz göremiyeceğiz ama..biz işe kenid mahallemizden başlamamız lazım..yıllardır bizleri yönetenler öyle atamalar öyle arazi satışları yapmışlar ki her yanımız her tarafımız yabancıların elinde..bu pislikleri temizlemeliyiz..sürekli biz leri uyutuyolar %99 müslüman diyerek..ozaman neden %1 lik bir kısım bu ülkeyi yönetiyor???cumhurbaşkanlığı seçimlerini hatırlıyon değilmi neler oldu bu ülkede!! %47 yle gelen bir parti kapatılıyor sebeb ..İSLAM...yani anlıyacağın o % 1 lik kısmı temizlemeliyiz bu ülkede....temzlik derken öldürmek değil ....Ya sev Ya terk et mantığı ....

bu arada türkçen gayet güzel ablacık :gül

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pulcetinde dediği gibi mahalle çalışmaları, lokal bölgelerde dernek ve vakıf oluşumları ile müslümanlarla birliktelik içerisinde olmamız gerekir. dünyanın meşgalelerine dalmış, yoğun iş hayatımızdan sebep göremediğimiz sorunlar hakkında bilinçlenip uyanmak için ayıltıcı bu tür topluluk, cemaat oluşumları şart :üzgünüm

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
InsAllah kardeslerim ya biraz canlanin ya siz gencler niye varsiniz daha ne gorup ne yasadiniz hadi canlanin bak bende sizinleyim InsALlah omrum yettigi sure burda :cihad oyle hemen su koy vermek yok Guven Inanc Iman , gerci burda belki sozler bile bosda ciksinlar ya karsimiza da gorsunler anyayi konyayi

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
pulcetinde dediği gibi mahalle çalışmaları, lokal bölgelerde dernek ve vakıf oluşumları ile müslümanlarla birliktelik içerisinde olmamız gerekir. dünyanın meşgalelerine dalmış, yoğun iş hayatımızdan sebep göremediğimiz sorunlar hakkında bilinçlenip uyanmak için ayıltıcı bu tür topluluk, cemaat oluşumları şart :üzgünüm

bence kararlilik, azim ve inanc... birde birlik olunursa cok güzel seyler yapilir. kücük düsünemeyiz bundan sonra büyük pilanlar yapilmazi gerekiyor. bütün hayatimizi gözden cikarmamiz gerekiyor, biz simdik baslarsak belki ileride cocuklarimiz bizim baslattilarimizin meyvelerini yerler. Bence hic vakit kayip edilmemesi lazim.Inseallah Müslümanlar birlik olur . Rabbim salih kullar, böylesi davalara bas koymus arkadaslar cikarsin karsimiza . (amin)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o arkadaşlar bizleriz işte... amin... amin :üzgünüm

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
e kardesler birbirini bulduguna göre, artik faaliyete gecilmesi lazim dimi ahi?

Üst Ana Sayfa Alt