Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Istanbul Üniversitesindeki Solcularin Rezaleti

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
8608-96088-12042013173336-0_1.jpg

İslamcı öğrenciler hem solcularla hem polisle çatıştı

İstanbul Üniversitesi'nde İslami değerlere hakaret eden sol görüşlü gruba Müslüman Öğrenciler müdahale etti. İslamcı gençlerin müdahalesi üzerine çıkan çatışmalar bir kaç saat devam etti.

Tüm Türkiye'de üniversitelerde devam eden gerginlik İstanbul Üniversitesi'ne de sıçradı.
İstanbul Üniversitesi'nde İslami değerlere hakaret eden sol görüşlü gruba Müslüman Öğrenciler müdahale etti. Müslüman Gençlerin duruma el koyması üzerine çıkan çatışmalar bir kaç saat devam etti.
İslami değerlere saldıran sol görüşlü öğrencilere tekbirlerle karşılık veren Müslüman Gençler polis müdahalesiyle karşılaştılar.
Olay sırasında Müslüman öğrenciler tarafından “İslam’a uzanan eller kırılır.”, “Yaşasın İslami mücadelemiz.”, “İslam ümmeti kabul etmez zilleti.” “İslam’a hakaret cevapsız kalmaz.”, “Yaşasın şeriat, yaşasın İslam.” “Şeriat canımız feda olsun kanımız.” sloganları atıldı.
İslami değerlere hakaret eden ve sayıları 300’ü bulan sol görüşlü öğrencilere, 30 Müslüman gencin müdahale etmesiyle sol görüşlü öğrenciler okula sığınmak zorunda kaldı.
Polisin sol görüşlü öğrencilere müdahale etmediği ancak İslamcı öğrencilere biber gazı ve jop ile sert bir şekilde müdahale ettiği görüldü.
Kullanılan yoğun biber gazından etkilenen esnaf ve vatandaşlara İslamcı Öğrenciler gelişen olayların sol görüşlü öğrencilerin İslami değerlere hakaret etmesi sonucu gerçekleştiğini ifade etti.
Müslüman Öğrenciler İslam’a, İslami değerlere ve Müslümanlara yapılacak hiçbir hakaret ve saldırının cevapsız kalmayacağını belirttiler.

KAYNAK PRESS MEDYA
http://www.pressmedya.com/manset/14229/istanbul-universitesinde-sola-cevap.html

VİDEOSU BURADA
http://www.youtube.com/watch?v=a5rmORufOC0&feature=player_embedded

VİDEOYU EKLEMEDİ MALESEF OYÜZDEN LİNKİNİ VERDİM

8608-96088-12042013173336-0_1.jpg

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gene üniversitelere el attılar.dün dicle bugün iü çok yakın zamanda itü'de olacak.Allah sonumuzu ve akıbetimizi hayr etsin

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
AMA HELAL OLSUN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE DİN BU LEŞ KARGALARINA ALAY KONUSU OLAMAZ . TEBRİK EDİYORUM .

Y Çevrimdışı

Yenibirisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Subhanallah!
30 müslümana 300 solcu! Hadi onuda geçtim polislerde var...
Maşallah!
Solcular neye uğradıklarını şaşırmıştır kesin.
Bu arada mealcilere sormak lazım bakalım bunu akılları alıyomu? Benim aklım almıyo şahsen.
Maşallah!
Allah arttırsın.

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
GERÇEKTEN HELAL OLSUN ÇEÇEN KAHRAMANLIKLARINA BENZİYOR AYNI 300 SOLCU ARTI POLİSLER VE 30 MÜSLÜMAN GENÇ SELAM ONLARA OLSUN .

Selahaddin Eyyubi Çevrimdışı

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haberlerde Hizbullah yanlıları olduğu söyleniyordu.Haberiniz var mı aceba doǧruluǧu hakkında ?

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
dicle universitesinde mustazaflar vardi,bu haberin detaylarini tam takip edemedim.ama mustazaflar oldugunu duymadim

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ama kim olursa olsun dinimize uzatılan dilleri susturmuşlar bunu enson israil yapmıştı film şeklinde .

Üst Ana Sayfa Alt