Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

~~istek Bölümü~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

ACaDeMiC

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
dön semaver isimli bir ilahi arıyorum.nasıl bişey olduğunu bilmiyorum ama başkasının isteği olduğu için arıyorum.yardımlarınızı bekliyorum
Selamlar...

S Çevrimdışı

sultan_Aşk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ACaDeMiC ' Alıntı:
dön semaver isimli bir ilahi arıyorum.nasıl bişey olduğunu bilmiyorum ama başkasının isteği olduğu için arıyorum.yardımlarınızı bekliyorum
Selamlar...
kardeşim hasan dursun- semaver olması lazım :) vardır eminim sitede yoksa msnmi ekle yollayım sana hayırlı akşamlar =)

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamü aleyküm kardeşlerim Mehmet Gökçe'den " sofilere yer var mı "adlı ilahiyi arıyorum kardeşlerim bulan varsa lütfen link versin ...ALLAH razı olsun...hayırlı günler...

G Çevrimdışı

gül yüzlüm

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BEN YOLCULAR 3 ALBÜMÜNE ULAŞMAK İSİTYORUM.BİR TÜRLÜ BULAMADIM.
FULL ALBÜM OLMASA BİLE EN AZINDAN --SANA GELDİM KAPINDAYIM-- ADLI PARÇAYA ULAŞSAM SİZE ÇOK DUA EDERİM KARDEŞLER...
ALLAH RAZI OLSUN..

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm arkadaşlar ...
göçtü kervan kaldık dağlar başında diye sözleri olan bir ilahi vardı onu nerden bulabilirim acaba...?

A Çevrimdışı

ACaDeMiC

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sultan_Aşk ' Alıntı:
ACaDeMiC ' Alıntı:
Selamlar...
kardeşim hasan dursun- semaver olması lazım :) vardır eminim sitede yoksa msnmi ekle yollayım sana hayırlı akşamlar =)

Allah razı olsun kardeş ilgin için .ihtiyacımı giderdim. Selamlar.... :)

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm arkadaşlar
göçtü kervan kaldık dağlar başında diye sözleri olan bir ilahi vardı onu nerden bulabilirim acaba...?

YAZMIŞTIM AMA BEN BU İLAHİYİ NEREDEN İNDİREBİLİRİM ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUM KARDEŞ ...

R Çevrimdışı

reliable

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaşlar abdul baki kömürden yalnızlığın şarkısı ezgisini bilen varsa upload edebilirmi lütfen yada internetten ulaşabileceğim bir link verebilirmisiniz.

B Çevrimdışı

betul531

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. arkadaşlar Abdurrahman ÖNÜL'ün Ne zaman anarsam seni diye bi ilahisi var bu ilahiyi bulanlar bana ulaştırırsa çok sevinirim.
hepinizden Allah razı olsun.

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

yazmıştım ama ben bir türlü indiremiyorum verilen linkten ALLAH aşkına bir daha baksanız...rica ediyorum...

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

yazmıştım ama ben bir türlü indiremiyorum verilen linkten ... ALLAH aşkına bir daha baksanız...rica ediyorum...

G Çevrimdışı

gül yüzlüm

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
gül yüzlüm ' Alıntı:
BEN YOLCULAR 3 ALBÜMÜNE ULAŞMAK İSİTYORUM.BİR TÜRLÜ BULAMADIM.
FULL ALBÜM OLMASA BİLE EN AZINDAN --SANA GELDİM KAPINDAYIM-- ADLI PARÇAYA ULAŞSAM SİZE ÇOK DUA EDERİM KARDEŞLER...
ALLAH RAZI OLSUN..

bilen yokmu kardeşleer :(

A Çevrimdışı

ACaDeMiC

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
[glow=red,2,300]ABDURRAHMAN ÖNÜL-ZAHİD SULTAN İSİMLİ İLAHİ ELİNDE OLAN VAR MI ARKADAŞLAR :D :D :D
VARSA ALLAH RAZI OLSUN
YOKSA GENE ALLAH RAZI OLSUN
HER İKİ DURUMDA DA
CANINIZ SAĞOLSUN

:roll: :roll: :roll:

S Çevrimdışı

stray

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
uzun zamandır arayıp bulamadığım bir parça var. bu parçaya genellikle trt 4 de rastlıyorum. sanatçımız uzun havaya ya da tasavvufa benzer solo bir parça okurken arkasında koro ve 4-5 kişi dönerek onu destekliyor. şarkı bittiğinde gerdaniye makamında devam ediliyor. ismini ve mısralarını tam bilmiyorum ama şöyle galiba...

"senden geldik sana dönecegiz ya rasülallah
kıtmir'inim ya rasülallah........................."

Bilen ya da elinde olan arkadaşlar varsa ekleyebilir mi. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.....

A Çevrimdışı

anchebout

Üye
İslam-TR Üyesi
rucane kardeşim ne kadar teşekkür etsem az.Siz beni sevindirdiniz Allah da sizi sevindirsin.Rabbim ebeden razı olsun...

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

yazmıştım ama ben bir türlü indiremiyorum verilen linkten ... ALLAH aşkına bir daha baksanız...rica ediyorum...

A Çevrimdışı

anchebout

Üye
İslam-TR Üyesi
Dursun Ali nin Şemail adlı şiirinde kullandığı bir fon var.Aynı fon üzerine Eşref Ziya nın bir eseri olacaktı. Hangi albümde olduğunu ve eserin adını bilmiyorum.Bilenler varsa ulaştırabiler mi? Allah şimdiden razı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt