Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

~~istek Bölümü~~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

HASRETIM

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.A

ONCELIKLE HERKESIN MIRAC KANDILI MUBAREK OLSUN

ARKADASLAR BEN BI ILAHI ARIYORUM AMA O ILAHIYI BULAMIYORUMM HIC BIYERDE SADECE BERLINRADYODA DINLEDIMM.. AMA HIC BIYERDE BULAMIYORUM ILAHIYI KIM SOYLUYOR ONUDA BILMIYORUM :((

ILAHI SOYLE GIDIYOR >>> UCAN KUSLAR BILE SENI TANIR, SELAM VERIR DAGLAR TASLAR NAKARATI BOYLE GIDIYORR... YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIMM

SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
sa ... kardeşler... bana ABDÜLBAKİ KÖMÜR ÜN ezgi ve marşları lazımmm..............yardım lütfennnnnnnnnnnn

S Çevrimdışı

serhadkulu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamın aleykum ALLAH'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun kardeşlerim siteniz çok güzel nasip kısmet olursa bende hem faydalanıp hemde elimden geldiğince yardımcı olucam ALLAH'a emanet olun bi ricam var olucak geçen radyoda bir ilahi dinledim ''Sensin ya rasulALLAH'' böle bi kelimesini hatırlıyorum çok hoşuma gitmişti ne yazıkki kim söylüyor adı nedir bilgim yok eğer bu kadar bilgiyle bana yardımcı olursanız çok sevinicem kalın salıcakla

M Çevrimdışı

mirage

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm. arkadaşlar sizden bi ricam olacak. ya ben bi gün bi ilahi dinlemiştim. sizler bilirsiniz. onu çok beğenmiştim. ama daha sonra ismini bilmediğim için bi türlü bulamadım. eşref ziya idi galiba söyleyen. size sözlerini sölesem eğer aranızda bilen varsa bana yardımcı olabilir mi.. bu siteye sırf bu ilahi için girdim üye oldum.. şimdiden teşekkürler.. ALLAH RAZI OLSUN

kabustan bunalan rüyalarıma
ay yüzlü simandan bi parça düşse
bırak isteyene yalancı yıldız
benim gecelerime gözlerim yeter...

A Çevrimdışı

anchebout

Üye
İslam-TR Üyesi
kabustan bunalan rüyalarıma
ay yüzlü simandan bi parça düşse
bırak isteyene yalancı yıldız
benim gecelerime gözlerim yeter...
nakaratı geçen ezgiyi taha söylüyor ezginin ismi gözlerin düşse.forumda yer alıyordu.

H Çevrimdışı

HYM_06

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
slm kardeşler ben anne ile ilgili bir ilahi arıyorum sözleri şöyle Has bahçenin bal arısı sevgilerin en durusu bir kez istese yavrusu yüreğini verir annem kim söylüyo bilmiyorum

A Çevrimdışı

anchebout

Üye
İslam-TR Üyesi
HYM_06 kardeşim aradığınız ilahiyi mustafa demirci söylüyor yalnız hangi albümde yer aldığını hatırlayamayacağım.Dua ile...

E Çevrimdışı

engin054

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
goncagül cocuk şarkılarını arıyorum arkadaşlar hüseyin gonca gülün aslında orda bi parca var onu arıyorum en büyük allah esirgeyen allah bağışlayan allah diye sölüyo bulursanız cok sevinirim allah şimdiden razı olsunnn

E Çevrimdışı

emrekocer

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum dostlar arkdasalr bana dosta dogru programında sewgili hocam nihat hatipoglu konu anlatırken arka fonda çalan bir ilahi war sadece müzik war söz yoq bu ilahiyi kimin söleidğini we i-lahinin adını bilen warmı weya bulabilicegim birisi warmı bulursanız çok sewinirim bir aydır arıyorum adını filanda bilmiyorum...Allah Razı Olsun hepinizden....

H Çevrimdışı

hasanelbenna

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamü aleyküm

Kardeşlerim ilk önce böyle güzel çalışmalarınızdan dolayı Rabbim ecrinizi kat be kat versin "cezekallhu hayran kesira" benim sizden bir isteğim var bir ilahi bayaa aradım ama bulamadım ismi SULTANIM

SULTANIM

Tut elimdden kaldır beni
Aşkın ile yandır beni
Haber gönder aldır beni
derde derman ey sultanım

yol yürürüm yollar çamur
ha dolu yağmış ha yağmur
sana varmak bana onur
derde ferman ey sultanım
sultanım sultanım sultanım sultanım

yollarımı sana getir
her sonucu sende bitir
yiteceksem sende yitir
dere derman ey sultanım
sultanım sultanım sultanım
dere derman ey sultanım

aşkın ile kıl derbeder
gönül bu derde sabreder
aşktan gelen aşka gider
derde ferman ey sultanım

yola düştüm yarda kaldım
güle düştüm harda kaldım
dile düştüm darda kaldım
dile ferman ey sultanım
sultanım sultanım sultanım sultanım

yollarımı sana getir
her sonucu sende bitir
yiteceksem sende yitir
dere derman ey sultanım
sultanım sultanım sultanım
derde derman ey sultanım

Allah'a emanet olun.

Selam ve dua ile.

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. kardeşlerim emrullah coşkun dan ölüm meleği adlı ilahiyi rica ediyorum bulan varsa link versin

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. kardeşlerim emrullah coşkun dan ölüm meleği adlı ilahiyi rica ediyorum bulan varsa link versin

P Çevrimdışı

picture8181

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
S.A. ARKADAŞLAR BİRHAFTADIR İNTERNETTE DOLAŞMADIĞIM SİTE KALMADI ALLAH RIZASI İÇİN 'ADI GÜZEL KENDİ GÜZEL MUHAMMED' İLAHİSİNİ BANA BULABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNECEĞİM.ÇOK SEVDİĞİM BİR İLAHİ AMA DİNLEYEMİYORUM.ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN.

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

L Çevrimdışı

logaritma

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

H Çevrimdışı

hanedan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a. kardesler bana gurup haykırışın albumleri ve mustafa uysalın albumleri lazım yardımcı olursanız cok sewinirim

A Çevrimdışı

Aysberg

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
TV 5 Kanalında görmüş olduğum bir ezgiyi göndermenizi istiyorum. Tabi varsa.
İntifada intifada
Selam sana şanlı kavga... sözleri böyleydi sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt