Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yoneticilere sorum olucak,
sitenin offline versiyonunu yapa bilirmisiniz ? CHM olarak.pda ve akilli telefonlarda okumak icin

E Çevrimdışı

ebu zeyd el-turki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar benim bi sorum olacak ben telden giriyorum siteye ve yle bugün müslümanların bi resmini paylaştım ya seriyat ya olum yazan resmen pkk akınına uğradım bitanesi okadar İrenc benzetmeler yapmiski müslümanlara onu öldürmemek için kendimi zor tutuyorum kafir ler pis Ebû cehilin ordusu bunlar rabbim bunları helak etsin işallah çok moralim bozuldu islam a hakaret ediyorlar ama biz sadece seyrediyoruz bu insanı kar perişan ediyor

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşlerim size bir sorum olacak.Kutubu sitte şerhi kitap tavsiyesi istiyorum.Hangi kişinin tercüme ettiği kaynağı tavsiye edersiniz.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Bir de siyer kitabı hangisini tavsiye ederseniz önerin inşaAllah.Unutmadan bir de 4 mezhebin fıkhı kitabı da tavsiye ederseniz çok memnun olurum.
Seyyid sabik,fikhus sunne 4 cilt
Abdurrahman ceziri,4 mezheb fikhi 8 cilt
Polen yayin evinde 1 cilt 4 mezheb kitabi war oda iyidir...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
farkindayiz sana 1 hafta ban vermek gerek zaten siteye giremiyoruz bak nelere vesile oldun soru üzerine soru. ögrende seni yönetici yapalim bizde emekli olalim : )

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
farkindayiz sana 1 hafta ban vermek gerek zaten siteye giremiyoruz bak nelere vesile oldun soru üzerine soru. ögrende seni yönetici yapalim bizde emekli olalim : )
işim olmaz. böyle iyi.
epeydir ban butonuna basmadın ya. parmakların kaşındı senin sanırım :p

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm benimde bir önerim olacak.Bu siteyi hanımların ve gençlerin ziyaret ettiğinide unutmayın lütfen,saçma sapan şeyler yazanlara müdahale edin nolur.Ayrıca biz hanımlara yönelik bizi ve çocuklarımızı,çevremizdeki hanımları aydınlatacak,bizim okuyup daha basit bir anlatımla başta tagutu ve diğer doğru bildiğimiz yanlışları netleştirecek konuların açılmasını en basiti videolarla yada geçende konusu geçtiği gibi broşürlerle bizler hanmlara sizler beylere bu bilgileri dağıtarak ,el birliği ile mücadele versek,hep beraber irşada ulaşsak.Ayrıca bize isteklerimizi sorduğunuz için Allah sizden razı olsun,Allah cümlemizi muvaffak eylesin.

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazen mahrem tarzda sorular olabiliyor ... insanlar böyle sorular sormak zorunda olabiliyorlar ... Ancak yeni gelen mesajlarda da görünüyor sonuçta ... o konuyu merak eden yeni gelen mesajlarda görünmesin diye sormuyor, ya da o tarz soruları görmek istemeyenler buna mecbur kalıyorlar ...

Soru Cevap bölümüne yazılan sorular direk yayımlanmadan, site adminlerince inceledikten sonra yayımlansa daha uygun olmaz mı acaba ?

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
Bazen mahrem tarzda sorular olabiliyor ... insanlar böyle sorular sormak zorunda olabiliyorlar ... Ancak yeni gelen mesajlarda da görünüyor sonuçta ... o konuyu merak eden yeni gelen mesajlarda görünmesin diye sormuyor, ya da o tarz soruları görmek istemeyenler buna mecbur kalıyorlar ...

Soru Cevap bölümüne yazılan sorular direk yayımlanmadan, site adminlerince inceledikten sonra yayımlansa daha uygun olmaz mı acaba ?
ya da yetkili soruyu cevaplamadan önce konuyu silme seçeneği olsun.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bizim bir arkadas uye oldu fakat ona maıl gıtmedı ugrasıyor. Ebu Yahya et Turki

• Dua et
Tepkiler: Nas
Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
İletileri veya konuyu kaydetme özelliği eklenebilir mi? Mesela bir iletiyi veya konuyu beğendik ancak okumak için fırsatımız olmadı veya o iletide kullanabileceğimiz güzel deliller var. Bunun için bir buton eklenebilir mi acaba siteye 'Sık Kullanılanlar veya Favori İletiler vs.' gibi? Arama bölümü var anlıyorum ancak site bilgi deryası olmuş durumda :)