Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum

Bu mesaj düzenleme ısının kaldırılması benı bır cok defa kelıme ve cümle yanlışları resım ekleyemeden konunun açılması gıbı hatalara sevketmektedır.MEsajın komple sılınmesınden zıyade mesajı düzenleme olanağının tekrar gerı getırılmesı gerekmekte aksı takdırde.Kımselerın yanlış anlaşılmaları konuların uzaması v.b gıbı sorunlara neden olacaktır.Ben forumu aktıf kulllanan bırı olarak bundan rahatsız oldum. emeklerınız ıcın jazakallahu hayr.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Aleykum selam kardeşim,

Mesaj düzenleme mesaj silmeden ayrı tutulacak olursa, üye kendi mesaj içeriğini düzenleme suretiyle tümden silip, aynı istenmeyen durumlara yine sebep verebiliyor. Bu açıdan bu isteğinizi değerlendirmeye almak ne yazık ki mümkün görünmüyor.

Ayrıca bu özellik sebebiyle üyelerimiz bir şey yazmadan önce iki kere düşünmek zorunda kalacağından, yapacakları yorumlardaki anlam ve imla hataları da inşallah zamanla azalacaktır.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam kardeşim,

Mesaj düzenleme mesaj silmeden ayrı tutulacak olursa, üye kendi mesaj içeriğini düzenleme suretiyle tümden silip, aynı istenmeyen durumlara yine sebep verebiliyor. Bu açıdan bu isteğinizi değerlendirmeye almak ne yazık ki mümkün görünmüyor.

Ayrıca bu özellik sebebiyle üyelerimiz bir şey yazmadan önce iki kere düşünmek zorunda kalacağından, yapacakları yorumlardaki anlam ve imla hataları da inşallah zamanla azalacaktır.

resım ekledim kabul etmedı ve paylaşılmadı ve sonucunda bos bır sayfa benı karşılıyor.
arada yapılan kelıme hataları olabılıyor.Bunları duzeltmemız gerekiyor :)
Zamanla olayın ehemnıyetı onem kazanacaktır.Zıra yenı bır ozellık bakalım zaman gösterecek
İlginiz için jazakallahu hayr.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
We iyyake kardeşim. İşte o kelime hatalarıyla ilgili illaki bir kontrol yapılıyor; bu kontrolü mesajı göndermeden önce yapmaya alışırsanız inşallah sorun kalmaz.

Mesajınıza resim eklediğiniz halde, belki teknik sebeplerden vs eklenmemiş ise, online yöneticilerden düzeltmeleri konusunda istekte bulunabilirsiniz.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
We iyyake kardeşim. İşte o kelime hatalarıyla ilgili illaki bir kontrol yapılıyor; bu kontrolü mesajı göndermeden önce yapmaya alışırsanız inşallah sorun kalmaz.

Mesajınıza resim eklediğiniz halde, belki teknik sebeplerden vs eklenmemiş ise, online yöneticilerden düzeltmeleri konusunda istekte bulunabilirsiniz.

Es'selamu Aleykum ve Rahmetullah. Abla mümkünse kısıtlı düzenleme getirilsin, mesela 3 harf değiştirebilindin vs. Böylece her iki sorunda giderilir.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Es'selamu Aleykum ve Rahmetullah. Abla mümkünse kısıtlı düzenleme getirilsin, mesela 3 harf değiştirebilindin vs. Böylece her iki sorunda giderilir.
3 harf mi ? O nasil oluyor ki.
Bazi yerlerde zaman sinirlamasi var. Atiyorum 5 dakika filan. 5 dakika icinde duzelttin duzelttin, duzeltmedin sabitleniyor.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazi yerlerde zaman sinirlamasi var. Atiyorum 5 dakika filan. 5 dakika icinde duzelttin duzelttin, duzeltmedin sabitleniyor.

Yani mesela sen otuz harflik bir mesaj yazdın, şayet düzeltmek istersen üç harf silebilir ve ya değiştirebilirsin. Sayı bir örnekti 5 olur 10 oluro yönetimin bileceği iş.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Yani mesela sen otuz harflik bir mesaj yazdın, şayet düzeltmek istersen üç harf silebilir ve ya değiştirebilirsin. Sayı bir örnekti 5 olur 10 oluro yönetimin bileceği iş.

Ben çok yazim hatası yapıyorum.
Tel,hafızaya almis olduğu kelimeleri, otomatik attığı oluyor bazen
yani kendine gore, oyle degil bence bu sekil daha iyi olur gibi aklınca telim bana karışıyor.
Ben ne yazmisim oluyorum sonra
Harf sayili duzeltme benim icin bişey ifade etmiyor.
Olmayan bir oylama da oyum dakikali duzenlemeden yana.
Ama yonetim ne der bilinmez tabi.

( ne dertlenmisim bu konuda)

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alketa Grojni

Screenshot_2016-07-18-22-16-22.png

"Öngörücü Yazı"yı kapatırsan böyle bir sorun kalmaz.

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Aynen akhiler şu mesaj düzenleme olayı geri gelse bence de iyi olur gibi ama ..

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı

Aleykum selam ve rahmetullah kardeşim

5 dk'lık mesaj düzenleme sınırı belki olabilir, yetkililer son kararı verecektir inşallah.

A Çevrimdışı

Alkâme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yöneticilerimiz kaldırdıysa vardır bir bildikleri... Yoksa bu kadar itiraza bir cevab gelir