Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam.Arkadaşlar çoğu arkadaşın özel mesajında sorun yok.Ama yinede ilgilenecem inşallah.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Siteye genel bakım yapıyorum..Sorunu olanlar yazsın aksi halde 3 güne kadar yokum;)

Özel mesaj sorunu halledilmiştir..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
isteğim Allah yolunda şehid olabilmek için dualarınız. sorunumda namazlarımda o eski huşuatı yakalayamıyorum. düzeltmeniz mümkünmü !sLaM4eVeR abi. :hahahaa

site muhteşem de bana anlattığınız süpriz benim bilgisayarda halen çalışmıyor , sizce nedeni ne olabilir :muhaha

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
mücahit haklı ya. güzel bi konu bulup hakkında görüşlerimizi söyleyelim.beyin fırtınası estirelim.:)

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:yale :yaleşöle özenle yapılmış resimler olsada her gün sıra sıra konsa :muhaha :muhaha :muhaha

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yanıtlama kısmında problem yaşıyorum. bazen kilitleniyor, maose klicklemiyor. el işareti çıkıyor, manyak birşeyler oluyor. acaba sitedemi delirdi

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yine aynısı oldu ve ben üsteki mesajımı bile bitiremedim

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.
ya ben avatar koymaya calısıyorum basarılı olamıyorum bana yardımcı olsanız.yaptıgım işlem ımageshack den resmimi sectim foruma eklemek için kopyalayıp yapıstırdım resim gözükmüyor.yanlıs mı yapıyorum acaba!

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
afra_nur ' Alıntı:
s.a.
ya ben avatar koymaya calısıyorum basarılı olamıyorum bana yardımcı olsanız.yaptıgım işlem ımageshack den resmimi sectim foruma eklemek için kopyalayıp yapıstırdım resim gözükmüyor.yanlıs mı yapıyorum acaba!

avaterin link ini göster ablacığım. sana yardımcı olmaya çalışalım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu link i site kabul etmiyor anladığım kadarıyla. işin kolay bir yolu var. resimi bilgisayarına kaydet.profil ayarlarından hallet.profile girdikten sonra sol menüdeki kimlik bilgilerimi değiştir başlığı altındaki kimlik bilgisi kısmını tıkla. açılan sayfadaki kendi resmimi yükleyeceğim kısmında gözat tuşu yardımıyla bilgisayardaki reminin yerini göstereceksin. en alt sağda kimliğimi değiştir dedinmi iş bitmiştir. onuda yapamazsan başka siteden resmini yükler oradan aldığımız linkle de rahatlıkla hallederiz. sorun çıkarsa haber ver. :hahahaa

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
kusura bakma kardesim ugrastırıyorum senide ama olmadı kendi resmim kısmında gözat tusu yok ayarlayamadım

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
http://www.galeriturk.net/getimg/6165dj7.jpg linkini dediğim yerin üstündeki kendi resmim var kısmına yapıştırıp onaylarsan olur. kendi remim var kısmındaki http:// yazısını sil ve verdiğim linki oraya yapıştırıp alt sağdaki kimliği değiştir butonuna bas. kesin çözüm. oda olmazsa ablacım artık şifreni verde biz yapalım sonra şifreyide değiştirirsin diyeceğim. :muhaha

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
sırf şifreyi vermemek için basardım :muhaha :ihihih
saka saka kardesim,coksağol allah razı olsun inşallah:)