Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:yale hayırlı günlerde kullan yeni avaterini :helalsana

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeş bu atılan mesajlarla alakalı birşey ilerde toplu halde tüm üyeliklerin nick renklerini değiştirecem o zaman bunu değerlendirmeye çalışırım..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
!sLaM4eVeR abicim nerelere kayboldun böyle. siteyle ilgili sorunum var. yanıtla bölümünü mause ile müdahale edemiyorum. yazı kısmındaki tüm yazı ve düzenlemeleri klavye ile yapmak zorunda kalıyorum. mause yi kullandımmı link görür gibi yapıp başka sayfaya bağlanıyor. yardım lazım. yoksa akıllanmak üzereyim. :hahahaa

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
deli kardesin bahsettigi sorun bendede var + deli kardes ya su avatar eklemeyi bi anlatı versen bende tek yapabileyim yol dogru fakat sonuc iyi cıkmıyor :yale

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ya deli ben kaç kez diyorum sen deli değilsin ama anlayan yok;))

Bu olay bayramdan beri var ve ben bayram munasebetiyle nete giremedim pek..Bu çok kötü birşey insan forumdan tad alamıyor..Asıl beni gıcık eden..Düşünüyorum yahu bu sorunu kim acaba diyecek diye..Kimsede tık yok..

Ya ben öcümüyüm :öptüm:/// insan bir yazar bak şurda sorun var der..Oh beee sorunu diyen çıkdı..

Yanıta gelince baya bişey öğrendim ama bu olmadı...Tekrar dan bakıcam smf'de olmayan bişey..3 kulhu 1 fatiha okuyup tekrar deniyecem..İnşAllah olur..

Olmazsa siteyi sıfırdan kurmayı düşünüyorum..Gerçekden hiç tadı yok böyle.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abicim yavaş. siteyi bu günlere zor getirdik birde yeniden kurmaktan bahsediyorsun. :muhaha bende bayram tatili hasebiyle netteydim sürekli. yarından itibaren öğrenciliğe devam :agliyorum ne yapalım. kısmet. sana ulaşmaya çalıştım sorun için ama ne mümkün. inşaallah sorun düzelir. :yardimm

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
geldim abla. kaybolma. yükleyeceğin resim internette mevcutmu yoksa bilgisayardamı linkini biliyormusun?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kayali34 ' Alıntı:
isLam siteyimi sifirLıyon hadi hayırLısı :yale bizim mesajLarda sıfırLanır bu arada :muhaha

mesajların sıfırlanması önemli değilde ... emeklerin sıfırlanması çok korkunç geliyor.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yok kardeş ya ne sıfırlaması..Allah korusun..Site sıfılanacaksa benim burada işim ne..

Sıfırdan kurarım demek..Temasını ve forum sürümünü sıfırdan kurarım demek..Yazılar,hatta özel mesajlar dahil hiçbirşeye birşey olmuyor Allah'ın izniyle..Tek sorun benim fazla mesai yapmam..Normalde bu tür sitelerde direk kuruluyor ama ben güvenlik amaçlı uzun yoldan manuel kuruyorum bazı paketleri...

Kötü birşey yok..Arşiv gibi sitemiz olucak inşAllah..

hatta bazı site sahipleri arkadaşlarım benim burayı özel koruduğumu görüp islami ilahi ve resimlerini siteye atmak için başvuruyorlar..

Ondan dolayı serin olun..

Her ne kadar site çökertme rekoru bende olsada burada sorun çıkmıcak inşAllah..Yinede çıkarsa servercilerimize dedim her hafta yedeklerimiz alınıyor..

eee daha da birşey olursa..

Allah bize sabr versin..

Tevekkül edelim Rabbimize..

A Çevrimdışı

afra_nur

Üye
İslam-TR Üyesi
bilgisayardaki herhangi bir resmi nasıl yükleyebilirim? demedim ama olmadı sen bildigin gibi anlatsan olur mu?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
profile girdikten sonra sol menüdeki kimlik bilgilerimi değiştir başlığı altındaki kimlik bilgisi kısmını tıkla. açılan sayfadaki kendi resmimi yükleyeceğim kısmında gözat tuşu yardımıyla bilgisayardaki reminin yerini göstereceksin. en alt sağda kimliğimi değiştir dedinmi iş bitmiştir. bu dediklerim olmuyorsa bana resminin formatını söyle.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
k _v_ rc _kk.jpg
yüklediğin resimde bu gözüküyo. yada hata veriyo anlayamadım. buysa ne ala bu değilse haber ver başka bir çaresine bakalım. resimde gözükmüyo zaten. ozaman dosyanın ismini değiştiripte yüklemeyi dene.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
dosyanın ismini değiştirde dene. oda olmazsa resimi bana e mail ile atmayı dene.