Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ve aleyküm selam ablacık... inşaAllah... yine bekleris, bunu saymayıs... ya ya ya şa şa şa i rem ab la çok ya şa
m34.gif

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
m34.gif
m34.gif
m34.gif

yaa yaaa yaaaaaaaa

şa şaa şaaaaaaaa

irem abliş çok yaşaaaaa

m34.gif
m34.gif
m34.gif

E Çevrimdışı

ebumuhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
esselamu aleykum.

sevgili kardeşlerim, sizlerden bir istirhamım var, kalbinizin ALLAH CC ın korkusu ile titrediği bir anda, bu aciz kardeşiniz için bir dua etmenizdir, bu aralar ağır bir imtihandan geçiyorum, lütfen bu kardeşinizi duanızdan mahrum etmeyin.
selam ve dua ile

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim cok sükür ....
ee bu kadar tezavrata dayanamadim : ), ins. artik yine aranizdayim. tabi kabul edilirsek.

ebumuhammed kardesim, Rabbim yar ve yardimcin olsun. her ne sykyntyn varsa yardim etsin insallah.

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hos gelmisin kardesim nerelerdeydin herneyse INSALLAH seninlede tanisiriz::)))

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hosbulduk hosbulduk kardeslerim....

sorma bacim... bilgisayarim cöktüydü, onu kaldirdik :) sonrada net baglantisi koptu, yeni net anlasmasi yaptik oda gec geldi, :(
hep bu dilim yüzünden :):):)
neyse yine ins. buradayim,

ne demek ins. tanisiriz seninlede, ben rukiye irem,
buralarda dolanip duruyorum:)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deli ' Alıntı:
vardı... artık yok :huhuuhuu
simdi niye yok? nereye gitti? niye gitti? yine gelecekmi? gelecekse ne zaman gelecek? nasil gelecek? kim getirecek? gelmeyecekse $ayet, niye gelmeyecek? kim getirmeyecek???
cvp lütfenn!!!

pulcet ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
vardı... artık yok :huhuuhuu
neden vardı şimdi yok :şaplak açıklasana yiğenemi ..:şaplak böle kısa cavep niye veriyon :şaplak

amca fazla dövme istersen zaten deli, hepten gider abimiz ona göre :=)))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
telefon joker hakkımım kullanabilirmiyim :telefon

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu saatte niye rahatsiz edecenki? belkim yarin sabahci calisacak! yazik degilmi?. aksama kadar sitede ugrasip duruyo, sirf biz ilim ögrenelim, islamdan ayrilmayalim diye... birakta uyusun azcik.
baskasini bul bakiim uyandiracak :hıh

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
esselamu aleykum,
uzun zamandir gülyarasi MM sitesine giremiyordum, fark ettimde Elhamdulillah bircok hadis ve ayeti kerime meali yazili olarak eklenmis, abi düsündümde gülyarasi MM sitesinde bunlar abilerimiz tarafindan seslendirilse ne kadar gzl olurdu.
böyle birseyi yapmayi düsünüyormusunuz?

selametle