Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
selamu aleykum her siteye girdiğimde devamlı giriş yapmak zorunda kalıyorum....önceden öyle değildi.....acaba bu sorun halledilebilirmi

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
beni hatırlayı kullanıyorum özellikle tekrar giriş yapmamak için olmuyor........

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
bir kaç kardeşte daha oldu hatta bende de olmuştu ama pcde cokelerden düzeltebildim sizin için de soruna hal olacak birşey öğrenirsek yazalım inşaAllah

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
anlayamadigim birsey var hangi sitede olursa olsun beni hatirlayi kullaniyorum , lakin bir site haric hepsi unutuyor bu da gulyarasi bu nasil istir kardesim????:)

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sahabe nickli kardesimizin talebi üzerine nicki Askalani olarak degistirilmistir...

selametle

P Çevrimdışı

PhiloSophiaLoren

Guest
Selamun Aleykum, forum içersinde var olan kodların nasıl kullanıldığı hakkında bir bilgi var mı acaba ?

Kodlara nasıl linkler ekleniyor bulamadım.

Az önce Gulyarasını keşfettim ama kodu kullanamadım. Linki nasıl yerleştiriyoruz ?

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
herkese öğretirsek modlar işsiz kalır.
linkteki sayısal kodu gülyarası kodunun arasına yazıyosun çıkıyo.
gülyarasına videoyu yanlış eklemediysen sıkıntı çıkmaz hiç bi şekilde

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Site çok ağır. Sitede rahatca dolasamiyorsun bir sayfa acilincaya kadar insan deli oluyor:kafaçakma

Ayrica imzalar ve avatarlar gercekten cok buyukler hem goruntu kirliligi oluyor hemde sitenin yavaslamasina sebeb oluyor.

Bir cumle yaziyor nerdeyse sayfanin yarisini avatar ve imzasi cok goze batiyor, forum rahatca okunmuyor bu yuzden.

Gene bu sitede cok degerli bilgiler var , diyelimki birileri siteyi hackledi bu bilgileri yedekleri varmi, bu konuyuda cok merak ediyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Site neden ağır, daha açık bilgi vermeniz gerek, eklediğim koddan desem, serverden desem anlarımda avatarın büyüklüğünü anlamadım. Ekranınızın görüntüsünü buraya katabilir misiniz.

Chormeden girmeyi deneyin.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Site neden ağır, daha açık bilgi vermeniz gerek, eklediğim koddan desem, serverden desem anlarımda avatarın büyüklüğünü anlamadım. Ekranınızın görüntüsünü buraya katabilir misiniz.

Chormeden girmeyi deneyin.

Kardes benim eskiden devamli girdigim ve uyesi oldugum bir forum sitesi vardi. Site bazi gunlerde cok yogun oldugu icin imza ve avatarlari gecici bir sure kapatirlardi adinada , hafif forum derlerdi.

O sitenin yoneticileri bunu yapmalarinin nedeni forum daha hizli ve kullanisli oldugunu soylemislerdi.
Ordan aklimda kalmisti , ayrica goruntu kirliligi oluyor belli bir ebatta olmasi bence daha guzel olur genede siz bilirsiniz.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bildiklerim : Sitenin yavaşlığı malumumuz. İnşeallah en kısa zamanda hızlanması için taşınmak üzere. Site normalde avatar ve imzalarla da hızlı idi. Yavaşlık yeni hosttan dolayı sorun oldu. yedekler gerektikçe alınıyor inşeallah

Yorum Yok.. Çevrimdışı

Yorum Yok..

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu konunun üzerinde bencede durulmalı.. 15 dk.rötarlı gelmek durumunda kaldım siteye gireceğim diye.. hızlanabilir inşaALLAH.. gerekli arkadaşların yardımlarıyla.. duyarlılığınız için teşekkürler..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Musab, ya yanlış anlamışsındır ya da yanlış biliyorlardır. Sitemize kurduğumuz sistem vesilesi ile ilk girişten sonra tekrar girişlerde daha önce görüntülen resim yazı vs gibi metaryaller tekrar yüklenmemekte ön bellekten almaktadır. Muhtemelen tarayıcınızla alakalı problem var dediğim gibi ekranı çekerseniz daha net görürüz.

Sitenin yavaşlamasının 2 nedeni var. Çözeceğiz inşAllah.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
bu konunun üzerinde bencede durulmalı.. 15 dk.rötarlı gelmek durumunda kaldım siteye gireceğim diye.. hızlanabilir inşaALLAH.. gerekli arkadaşların yardımlarıyla.. duyarlılığınız için teşekkürler..

ne çok sevenimiz varmış hamdolsun : ))

Yorum Yok.. Çevrimdışı

Yorum Yok..

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben bnm paylaşımlarımı özlemişlerdir idye geldim ama neysem.. :)).. bide şuu cvp yazdıktan sonraki kısım illahlah getiryo yani.. bekliyrm bende nedense.. halledilebilir inşaALLAH bunlar değil mi kardeşim..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Özlemek güzeldir kardeş, özlenmekte güzeldir. Ama vuslat daha güzeldir... Birtat abi olsa bunu güzel yorumlardı.

Bu arada Rabbimize hamdolsun. 1 sorunu üyelere yönelik çözüm buldum. Sitede rahat dolaşmak isteyenler üye nicki ile girebilirler : ))

Sorun sayısı 1'e inmiştir. İnşAllah kısa zamanda sunucumuzu değiştireceğiz. Duanızı eksik etmeyin.