Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İstek ve Sorunlarınız ??

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
f29.gif
anlaştığımıza sevindim
flowers_1_1.gif

H Çevrimdışı

hayat_cihad_ve_imandir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
esselamun aleyküm
hamd alemlerin rabbine salatu selam onun resulune aline ve ashabına olsun
abi ben kanalda öneri yayınlayamıyorum yani örneğin bir konu açıp görüşlerinizi alamıyom bunu nasıl yapabilirim ayrıca radyoya nasılş bağlana bileceğim hakkında bilgi verirseniz çok iyi olacak inş... ayrıca önerim olacak inş..
neden filistinden cecenistandan afganistandan ve benzer islam ülekelerinden haberler yayınlanmıyor bu sitede mücahid kardeşlerimizin operasyonlarını konu alan haberlerden bahsediyorum
allah yar ve yardımcınız olsun
not:mutlaka cevap bekliyorum

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Selam Kardeşim

Radyo ŞEHADET daha yapım aşamasında Kardeşim İstek gelirse Ümmetten İnşAllah Dinleyicisi çoğaltıkça yenilikler yapıcaız İnşAllah bu Radyo İnternet Radyosudur Yoğun talep Olursa İnAllah İtek hatları haberlerde yayınlayacağız :: Selametle. Kardeşim ::

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum namaz bölümü sitemize eklenmiştir.Hayırlı olsun.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
" şehadet yolcusu inş" ve "yusufi" adlı iki üyeyi özelden uyardım ama sürekli başkalarının profillerine bakmaları beni rahatsız etti. ve "yolcu78" adlı üye de

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
inşaallah gözlerim bu katılımcı arkadaşlar üzerinde olacak. :benkizgin

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
haydaa beni rahatsız ediyodu ALLAHTAN değişti yoksa şikayet edecektim :muhaha :muhaha :muhaha

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sAmAnpAn ' Alıntı:
" şehadet yolcusu inş" ve "yusufi" adlı iki üyeyi özelden uyardım ama sürekli başkalarının profillerine bakmaları beni rahatsız etti. ve "yolcu78" adlı üye de

başkalarının profillerine bakılması neden kötü olsun ki?
rahatsız edilmedikçe ne gibi bir zararı olabilir ki?
hem de o profiller neden var?

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
tabi ki kötü bişey değil ama suistimal edenler oluyor o kadar yoksa herkes bakar kötü bişey değil

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
yav bu raveno1 önce beni msnye kaydetti sonrada kız msn si istedi yafff ne biçim iş bu çöpçatanamaı benziyom ne :agliyorum

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
el_kıtmir ' Alıntı:
yav bu raveno1 önce beni msnye kaydetti sonrada kız msn si istedi yafff ne biçim iş bu çöpçatanamaı benziyom ne :agliyorum
:muhaha :muhaha :muhaha üzülme kardeş... :güldüm üye hakkında gereğini yaparlar heraldee.. :güldüm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bu olaylar site içindemi oldu yoksa msn'den mi..Her halukarda sileceğimde..Msn'inize aldığınız kişilere dikkat edin..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kardeş raveno1 diye sitede biri yok..Nicki tam yazarmısınız.

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
Kullanıcı Zaman Eylem
Kayali34 11:06:57 ÖS Yeni mesajlarlistesine bakıyor.
sayfam 11:06:46 ÖS yasemineda kullanıcısının profiline bakıyor.

bu ne ya adamın bakmadığı bayan nicki kalmadı girdiğimden beri takip ediyorum bi tek isimle değil

K Çevrimdışı

kıtmir

Üye
İslam-TR Üyesi
Kullanıcı Zaman Eylem
sayfam 11:20:07 ÖS xmisrax kullanıcısının profiline bakıyor.
affola sende arada karıştın hakkını helal et