Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İşyerinde Sakalımı Uzatmamdan ve Kıvırcık Şeklinden Dolayı Benimle Uğraşıyorlar, Nasihat Edebilir misiniz?

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum warahmetullah.Akhiler valllahi benim bu sakalım bulunduğum iş yerinde banada babamada dert oldu herkes uğraşıyor benle yok senin sakalın serseri sakalı yok araplara çok benziyorsun yok vahabimisin,sende elkaidecilere benzemişsin.Daha öncede çok baskı oldu ve kısalttım ve günlerce pişman oldum.Akhiler benim sakallarım biraz kıvır kıvır geliyor ve yanaklarımda az olmakla beraber kenarlardan karışık ve yoğun geliyor tipim arapları anımsatıyor evet ama beni yaratan Allah sakalıma böyle şekil vermiş direniyorum ama bana inşallah destek olacak kardeşlerimin sözleri bende çok etki ediyor.Ve bu gidişle işten atılmaya kadar gidebilir durumum rızkı veren Allah önemi yok inşallah.ama sorun benim birdaha kesmemem bilakis kendi haline salabilmem şeytanda çok uğraşıyor benle sakal konusunda önemsiz diyor dalga geçiyor adeta.Bana nasihat edin kardeşlerim sizleri Allah svt için çok seviyorum

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam ve rahmetullah akhi üzülme inş. ilerleyen zamanlarda sakalın düzgün olarak çıkar(hala benim sakalda öyle :) ) kafana takma kim ne derse desin sen güzel sözle sav onları cahilliklerinden sana takılıyorlar işte sen en güzel biçimde tatlı dille sav onları,şimdi derler sana kes işte daha iyi çıksın falan alakası yok akhi kesersin yine aynı çıkar zaten zamanı gelince Allah swt nasıl takdir etmişse öyle çıkar eğer kesersen senin moralin bozulur şeytan vesveselerini artırır sana karşı bak afganistanlı akhilerinde sakallarıda öyle simetrik çıkmıyor zaten sakalları islam emretti diye bırakıyoruz güzel görünsün diye değil Allah swt yardımcın olsun akhi Allah swt ayaklarını sabit kılsın fiemanillah

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah svt seni firdevsiyle mukafalandırsın.Vallahi öyle mucahidlerinde düzgün çıkmıyor Allah ta biliyor ya kesince insan üzülür.Hem Muhammed savesellem emretmiş bize yeter.Birde şu tespitin çok doğru hep söylenen klasik bir laf sen kes daha güzel çıksın alakası yok yine aynı çıkıyor.Allah svt razı olsun senden .

B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun akhiler inşallah çok iyi oldu cennette de beraber oluruz inşallah sizleri kendi nefsimden daha çok Allah için seviyorum.

Üst Ana Sayfa Alt