Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Java Kuran Meali

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm,kardeşler ben samsung e250 ye uygun bir kuran meali arıyorum bir sürü şey aradım denedim uygun çıkmadı hiç telefon da biraz sorunlu zaten java konusunda,bulana dua edeceğim cidden çok uğraştırdı.şimdiden teşekkürler,selametle.

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam akhi sanırım bu samsunglarda hepsi böyle

bende bazen annemin telinden giriyorum islam-tr ye bannerleri oynatmıyor bi kaç site denedim flaş yükleyin diyor ama youtube videolarını açıyor

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abdullah yusuf abi cepvakit i denemiştim diğerine bakayım sğaolasın Allah razı olsun,
muhacir abi evet vallahi interneti javası sıkıntı samsungun birkaç sene önceki çıkardığı modellerin.şimdilerde telefona para harcamayı da pek düşünmüyorum eldeki imkanları iyi şekilde kullanmaya çalışıyorum :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
sinekle kavgalı :) akhi ALLAH iyiliğini versin hayırdır böcek ilaçlama işine mi girdin :D eski nick güzeldi veya tevhid talebesi yapabilirdin :)

Abdullah yusuf akhim samsung için flaş olayını nasıl ayarlıcaz ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
gt-5610k

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sinekle kavgalı :) akhi ALLAH iyiliğini versin hayırdır böcek ilaçlama işine mi girdin :D eski nick güzeldi veya tevhid talebesi yapabilirdin :)

Abdullah yusuf akhim samsung için flaş olayını nasıl ayarlıcaz ?

abi yok sinekler garip davranıyor bana şu ara,ısırmıyorlar da elime yüzüme çarpıyorlar sanki bilerek.ben de silahsız savaş açtım onlara öldürmüyorum da yaklaşanı baya kovalıyorum,barışasıya kadar nick de böyle kalır :)

Üst Ana Sayfa Alt