Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kafir Şebbihalar Kadına Hortumla Vurup Işkence Ediyor

A Çevrimdışı

asrinsirri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor.
14 / İBRÂHÎM - 42

120620120908582296885_2.jpg

Y Çevrimdışı

Yenibirisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bide yaptılarını kameraya çekmişler pislik herifler. Belki tevbe edicektinizde Allah affedicekti sizi ama kameraya çekipte insanları şahit tumak NEDEN?
Allah Kahretsin! Rabbim bu pisliklerin bu dünyada saçlarının bir teline dahi zarar vermesin ki Cehennemde azaplarını eksiksiz çeksinler!!!!!!
Pislikler uyurken ölsün bunlar,en ufak bir darbe dahi almasın bunlar. Öldüklerinde 'en azından şu şu yaptığımın cezasını dünyada çektim ahirete kalmadı' demesinler. Yaptıklarının cezasından binde biri bile eksilmesin!

AMİN!

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
merak etme kardeş,kafirlerin azabı sonsuzdur.Ben de şöyle dua ediyorum; şebbiha domuzları hem bu dünyada cezalandırılıp mücahidlerin eliyle öldürülsün hem de ahirette sonsuz cehennem azabını tatsınlar.Ki zaten Allah kafir olarak ölenlere sonsuz cehennemi vadetmiştir.Kafir olarak ölmesi muhtemel bu Allah düşmanı şebbiha köpeklerinin azabı eksilmez aksine artar.Allah'ın laneti beşar esad destekçilerinin ve sempatizanlarının üzerine olsun Amin.

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yüzleri açık ahmakların.. eee er geç mücahidlerin eline geçecekler demektir.. o zaman bu nuseyri piçlerin..

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şimdi bunlar kadınlara savunmasız insanlara bunları yaparken,mücahidlerin ellerine düşünce onlara yaptıklarının hesabı sorulanca hemen o videolar işte mücahidlerin yaptıkları diye yayınlanıyor..ama bu görüntüler yayınlanınca hiç sesleri çıkmıyor niye dilleri tutuluyor ki..?

S Çevrimdışı

SaYFuLLaH

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu ötleklerden anca bu beklenir zaten, savunmasız erkek, kadın, çocuklara işkence ederler ama Nusret Cephesi karşılarına çıktı mı sesleri kesilir, korkudan elleri ayakları titrer. Necis müşrikler. Allah size hakketiğinizi versin.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
forumda mı gördüm bir yerde mi okudum hatırlamıyorum.

"Ağızlar sustu,bıçaklar konuşmaya başladı" gibi birşeydi.

Üst Ana Sayfa Alt