Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

' Kahraman Çeçenya'mın Aslanları.. '

U Çevrimdışı

Ummu Ubeida

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
6696

' Unutulmazlar..'

' Yoksa siz, Allah, içinizden cihad edenleri belirtip-ayırdetmeden ve sabredenleri de belirtip-ayırdetmeden cennete gireceğinizi mi sandınız ? ' (Ali imran, 142)

' Mü'minlerden, özür olmaksızın oturanlar ile, Allah yolunda mallarıyla ve canlarıyla cihad edenler eşit değildir. Allah, mallarıyla ve canlarıyla cihad edenleri oturanlara göre derece olarak üstün kılmıştır. Tümüne güzelliği (cenneti) va'detmiştir; ancak Allah, cihad edenleri oturanlara göre büyük bir ecirle üstün kılmıştır. ' (Nisa, 95)

Vesselam.. Vedduaa..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
SübhanALLAHi ve bi Hamdihi SübhanALLAHİL Azim

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
başındaki reklam beni rahatsız etti... aynı videoyu reklamsız olanıyla değiştirdim hafsa kardeşim... böyle daha iyi oldu inşallah...

paylaşım için de allah razı olsun...

islamabagli Çevrimdışı

islamabagli

Üye
İslam-TR Üyesi
cihad vidolarını izleyince üzerime bir halsizlik çöküyor.hüzün kaplıyor beni.her bu vidoları izleyişimde orda olmak istiyorum.yeni islam tanıştığım sıralar hep hayal kurardım.savaşa gitmekle ilgili.ALLAH mücahidlere güç kuvvet versin.ALLAH onların yardımcıları olsun.

Üst Ana Sayfa Alt