Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kahraman Kedi :)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kedi canını sevsinler onun :) Bu görseli izlemiştim akhi... Samimi söylüyorum parkta bir kardeşle otururken siyah bir kedi yanımıza geliyor. kendisini sevdiriyordu. bir gün Büyük bir kurt köpeği önümüzden geçerken bu kedi birden hamle yaptı ve koca kurt köpeğini kovalamaya başladı. köpek nasıl kaçıyor görsen...

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
kediler insanları büyük kedi olarak görürler ondan kediler nankör derler ama sevecen canlardır

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Bunlarda benim kahramanlar lakin bunlar köpeğe değil annelerine saldırıyorlar :)

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kedi ışık hızı ile geliyor belki onun ışığıdır ;)

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
köpekte tuhaf düzgün duran çocuğa saldırıyor :) çocuğun paçasından mı bacağından mı tuttu tam anlayamadım ama bana sanki bacağındanmış gibi geldi

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
köpekte tuhaf düzgün duran çocuğa saldırıyor :) çocuğun paçasından mı bacağından mı tuttu tam anlayamadım ama bana sanki bacağındanmış gibi geldi
Kardeş ben bu video'nun daha uzun versiyonlusunu seyrettim köpek çocuğun bacağına dişini geçirmiş ve bayağı bir yaralamış, dikiş atmışlardı.. ben şahsen köpekleri pek sevmem durduk yere saldırıyorlar

Üst Ana Sayfa Alt