Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Kalbe Tesir Eden Kıraatler

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Subhanallah muhammed el kurdi benim favorilerimdendi, o görüntüden sonra :(:(

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar adamı bence haksız yere eleştirmişsiniz ortam fark ettiyseniz karlı ve Karlı ortamlarda güneşten gelen ultraviyole ışınların, yansıyarak gözün kornea tabakasında oluşturduğu tahribat neticesinde gözde oluşan rahatsızlığına kar körlüğü denmektedir.
önlem olarakta İlk öncelikle karlı havalarda güneş gözlüğü kullanılması, eğer imkan yoksa karlı ortamda mümkün olduğunca koyu renkli yerlere bakılması önerilir. Göz kuruluğu rahatsızlığı olanların ise karlı ortamlarda gözyaşı tedavilerini aksatmadan uygulamaları gerekmektedir.
(bilgiler copy paste)

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar adamı bence haksız yere eleştirmişsiniz ortam fark ettiyseniz karlı ve Karlı ortamlarda güneşten gelen ultraviyole ışınların, yansıyarak gözün kornea tabakasında oluşturduğu tahribat neticesinde gözde oluşan rahatsızlığına kar körlüğü denmektedir.
önlem olarakta İlk öncelikle karlı havalarda güneş gözlüğü kullanılması, eğer imkan yoksa karlı ortamda mümkün olduğunca koyu renkli yerlere bakılması önerilir. Göz kuruluğu rahatsızlığı olanların ise karlı ortamlarda gözyaşı tedavilerini aksatmadan uygulamaları gerekmektedir.
(bilgiler copy paste)
Ben bunun bir imaj olarak yapıldıgını düsünüyorum.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Ben bunun bir imaj olarak yapıldıgını düsünüyorum.
Eslem abla biz yine Hüsnü zannımızı yitirmeyelim. Ayrıca bir gözlük kişinin takvasını düşürmez, onu dinlememiz için engel teşkil etmez. Bu şekilde düşünen kardeşler yanılıyorlar. En basitinden gözlük sesine etki etmiyor :) Ayrıca Maşallah baya güzel sesi var.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eslem abla biz yine Hüsnü zannımızı yitirmeyelim. Ayrıca bir gözlük kişinin takvasını düşürmez, onu dinlememiz için engel teşkil etmez. Bu şekilde düşünen kardeşler yanılıyorlar. En basitinden gözlük sesine etki etmiyor :) Ayrıca Maşallah baya güzel sesi var.
Takvasiz demedimki ,engelde degil..
Boyle bir iddiam yok onu en cok dinleyen benim.

Üst Ana Sayfa Alt