Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kardeşler! Skynews Anketine Katılın!!! Israil Haklı Diyenler Açık Ara Önde:(

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
sky news ingilterede bbc ile birlikte diğer önemli bi kuruluşş ve yaptıklar anketler haberlerinde yeralıyor...
son anketleri israil haklı mı haksız mı?
İSRAİLLİLER ANKETİ ETKİLEMEK İÇİN SPAM BİLE YAPİYORLAR!!!(linki spam mailden buldum..)
şuan anketin durumu:
haklı:85%
haksız:15%
http://www.sky.com/skynews/polls/displayresults/1,,91153-1003515,00.html
siteye girip^no^yazıp ^vote now^demeniz yeterliii!!!
NOT:bana bu emaili gonderen arkadasıma tşk ediorum:)

P Çevrimdışı

polis_ömer

Üye
İslam-TR Üyesi
nur_yuce ' Alıntı:
sky news ingilterede bbc ile birlikte diğer önemli bi kuruluşş ve yaptıklar anketler haberlerinde yeralıyor...
son anketleri israil haklı mı haksız mı?
İSRAİLLİLER ANKETİ ETKİLEMEK İÇİN SPAM BİLE YAPİYORLAR!!!(linki spam mailden buldum..)
şuan anketin durumu:
haklı:85%
haksız:15%
http://www.sky.com/skynews/polls/displayresults/1,,91153-1003515,00.html
siteye girip^no^yazıp ^vote now^demeniz yeterliii!!!
NOT:bana bu emaili gonderen arkadasıma tşk ediorum:)

kardeşim Allah razı olsun bizde varlığımızı gösterelim

A Çevrimdışı

anchebout

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşim.Sayenizde bizde haberdar olmuş olduk
Adresi aldım.Ulaştırabildiğim kadar ulaştırıcam

H Çevrimdışı

hüseyin54

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
üzülmeyin arkadaşlar! bütün bunlar yaşanacak ve bir gün HAK hakim kılınacaktır...

K Çevrimdışı

kardelen_2670

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah ebeden razı olsun
bilgilendirdiğiniz için

bizim de küçücük bir katkımız olduysa çok mutlu oluruz

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allahın selamı hepinizin üzerine olsun
haber verdiğiniz için allah razı olsun kardeşler. umarım herkes tanıdıklarına mail yoluyla bu haberi yolluyordur. müslümanların dertlariyle dertlenmek bizim görevimiz.
zalimler için yaşasın cehennem.

M Çevrimdışı

mürşide

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
"ŞEHİT TAHTINDA RABBE GÜLÜMSER...

'AH BİNLERCE CANIM OLSAYDI' DER..."

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yüzde 40 hayır oldu ama bunların pek bir işe yarayacağını sanmıyorum baş örtüsü üzere anketlerde hep açık ara önde olmamıza rağmen hiç bir şey değişmedi.Yinede Allah razı olsun müslüman olarak bende oy kullandım..

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Olsun Bari Bunu yapalım kardeşim hayır diyeli
Allah razı olsun kardeşim

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
%1 veya %99 bile olsa sonuçta değişen birşey olmaz.Biz öyle yada böyle haklıyız onların anketi onların olsun.Bu arada Kassam birlikleri bu hafta ayın ikinci tankını havaya uçurdular

M Çevrimdışı

muhammed uyan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Siz haklılıgınızı onların sundugu ve hazırladıgı bır sahada aramaya mı kalkısıyorsunuz sız ve bız boyle davrandıgımız surece bız kaybetmeye mahkumuz artık bız muslumanlar haklılıgımızı onların hazırladıgı yanı onların ıstedıgı yerde degıl islamın verdıgı emrettıgı cızgıde arayalım o zaman gercekten kazanan oluruz yoksa bır saman copu gıbı onların ıstedıgı yerlere suruklenır ve kaybedenlerden oluruz ama bunun farkına varamaz ve onların ısteklerını yerıne getırmıs oluruz.buna ılaveten sunu da soylemek ısterımkı bır ınsanın veya bır toplulugun haklılıgı oylara gore degıl hakıkata yanı mutlak dogruya gore degerlendırılır.ayrıca bu yontem sadece tepkılerı yumusatma adına uygulanan yanı ınsanları pasıfıze etme amaclı bır yontem haklılıgınızı dogru areketlerle ve dogru zemınde yapın bunun yoluda islamdan geçmektedir.selametle