Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kavga çıkarmam lazım

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bana göre çok monoton geliyor. Biraz canlandırmam lazım.

Hayatta basarilar =)) Ben baya canlandim son 24 saat =)

Ama hakkimi ileri bir tarihe rezerve etmek isterim, sayet 3 yillik uye kabulunuzse =))

Son düzenleme:
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Deli doktoru olmuştu en son. Kendi de delirip gitti herhalde

yok sadece deliler gitmiyor benim gibi ultra akillilar da gidebiliyor. gecenlerde bir soru sordum bak dedim soru soracagim ama okuldaki kitapdaki yanitlari verme, bana yine o yanitlari verdi bazen deli olmak akilli olmaktan daha akillilik ama anlamak icin de akilli olmak gerek.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok sadece deliler gitmiyor benim gibi ulta akillilar da gidebiliyor. gecenlerde bir soru sordum bak dedim soru soracagim ama okuldaki kitapdaki yanitlari verme, bana yine o yanitlari verdi bazen deli olmak akilli olmaktan daha akillilik ama anlamak icin de akilli olmak gerek.
Manevi doktoru bulmak lazım en doğrusu. Yoksa süre bitti deyip para isteyenler ile işimiz zor.

Hicret Vakti Çevrimdışı

Hicret Vakti

Üye
İslam-TR Üyesi
artık Suriye'de ciddi bir hareketlenme olmadığı için eskisi gibi o bölgede aktif değilim. Biraz daha Afganistan şu an takibimde. Suriye'de sadece ne var ne yok modundayım.
orada mısın şuan

Üst Ana Sayfa Alt