Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Kemalistler Nureddin Yildiz Hoca Hakkinda Suc Duyurusunda Bulunmus

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iyiyim hamdolsun hebbit kerrih kardeş,bu aralar tekrar ygs ve lys'ye çalışıyorum ve sınavlar falan vardı(okulun sınavları)onlarada çalışıyordum çok yoğundum giremedim.lys sınavı bitince tercihlerde mühendisliklerden birini yazacağım.Sanırım artık puan kırılma olayı da yok(ben eşit ağırlıktan mezunum liseden) daha kolay kazanabilirim herhalde :)
Insallah akhi :)

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu arada 24 yaşıma girdim tekrar üniversite okumak için geç bir yaş mı sence akhi?sende sanırım inşaat mühendisliği bitirmiştin öyle hatırlıyorum.Bir fikir danışayım dedim :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu arada 24 yaşıma girdim tekrar üniversite okumak için geç bir yaş mı sence akhi?sende sanırım inşaat mühendisliği bitirmiştin öyle hatırlıyorum.Bir fikir danışayım dedim :)
Akhi soyle soyliyim kimisi diyorki bilmem şu kadar sene kaybettim yok şöyle geri kaldim bu yaştan sonra olur mu falan filan. Akhi sen 24 yasina kadar zaman kaybetmedin ki bitkisel hayatta da deildin elhamdulillah kitap okudun bilgilendin gezdin dolasttin tecrube edindin o yuzden gecen yillari kayip diye kabul etme :) 28 gibi mezun olacaksin insallah bence geç degil hic bir yas gec deildir akhi aslinda ne adamlar universitelerde yasli basli. Hele ki adam akilli calisirsan ustten ders alarak yaz okullari falan 3 yilda biter okul. Allah muvaffak etsin.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Mehmet muezzinoglu yaz googlea cikar akhi

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
2015-01-16_19-28-29.png

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Mehmet muezzinoglu yaz googlea cikar akhi
Problem yok ben okumak için baktım açılıyor sayfa. Sayın(!) Bakanın Söylediklerine gelince; seçim varya birilerine yaranmak için söylemiş, yoksa hocaya böyle laf etmek haddine değil! Kendisi kim oluyor da hocaya tükürüğe çağırıyor milleti. Allah böylelerini bildiği gibi yapsın. Densiz!!

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Kâfirlerin/ laiklerin eline böyle fırsatlar verince ne anlıyorlar anlamıyorum. Onlar küfür ehli hep birbirini koruyup kolluyor, bizim millet de kendi hocalarına âlimlerine bile sahip çıkmaktan aciz!? Allah hidayet versin!!

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Herhalde camiiye biri gelip laf eder de kavga dövüs cikar diye birakmis hoca ...
Neyse artik kendi derneginde devam eder ...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardes hoca oyle birisi deil duygusal birisi. Kalbi cok kirilmis muhtemelen.
kendisi kavga eder demedim akhi ..
Fitnecinin biri gelir ortaya laf atar sonra cemaaten birileri cevap verir diye böyle düsünmüs olabilir Allahu alem ...
Yani bunlari önlemek icin diye düsünüyorum ... Baksana Kemalistlerden sonra Akpliler de hedef tahtasina oturtmus ...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Nureddin hoca evlilik, toplumdaki ahlaksizlik ve aile hayati konularinda gercekten bazi ezberleri bozmaya baslamisti kafirler bundan cok rahatsiz oldu muhtemelen oturup işsiz gibi sabah aksam vaazini dinleyip iftira atacak yer aramislar.

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Hureyre (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:

“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):

‘İnsanlar üzerine öyle hayırsız yıllar gelir ki o zamanda yalancı doğrulanır, doğru yalanlanır, haine güvenilir, emin kimseye güvenilmez! O zamanda Rüveybida konuşur’ buyurdu.

Denildi ki:

−Rüveybida nedir?

Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):

−Genel meseleler hakkında konuşan ahmak adamdır" buyurdu.

(İbni Mace 4036, Albânî Sahiha 1887)

Televizyona çıkıp Cihadın gerçekte ne olduğunu anlatan(!) çakma ortadoğu uzmanları,Dini önemsemeyip sırf barışçıl diye tasavvufu teşvik eden proflar,Halife diyince aklına Erdoğan gelipde Laikliğin İslam'a uygun olduğunu iddaa edenler,Arapça bilmeyip Buhari'yi tenkit ettiğini zannedenler,Hocanın bu sözlerini "Evliliğin yaşı değil,çağı vardır" olarak anlamaktan aciz olanlar....Rüveybida denince aklıma bunlar geliyor ahiler....

Üst Ana Sayfa Alt