Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Kendılerını mehdi ilan eden yerli mehdiler..

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun ALeykum Kardeşler.

Bu aralar eskiden cok az gündeme gelen ve bu aralar baya bir çoğalan kendini mehdi ilan eden kimseleri paylaşıyorum.Çok üzücü olsa da seytanın insanı SEN MEHDİSİN diye kandırıp sosyal medya ıle bu boyutlara gelmesi cok dusundurucu.

Anlamadıgım nokta birde bu insanlara inanıp takılanların olmasıdır.

Gerçekte mehdi a.s en buyuk özelliklerinden bir tanesi peygamberın soyundan olması ve şamdakı savaşın içinden cıkacak olmasıdır.
Ama gördugumuz bu vıdeolarda ınsanların bırseyler acıklamaya calısıp işte bu BENDEKI ALAMETTİR benı işaret edıyor deyıp hem kendını hemde baskalarını kandırması olayını dehsetle izleyeceğiz.

ALLAHIM İSLAMA VE MUSLUMANLARA YARDIM ET VE ONLARI SEYTANIN TUZAKLARINDAN MUHAFAZA EYLE AMİN.

24819

1=

2=

3=

4=

5=

VE DAHASI DA VAR ama su an populer olanları bunlar tabı bunlar bızım ulkemızde bulunan seytanın kandırdıgı kımseler bırde bunun yurt dısı gıbı korkunc bır kısmı da var.

Bunlar buyugu ki geçenlerde öldü
24816

Yine kendını mesih iddaa eden Hasan mezarci
24818

KENDİNİ BU TARZ ŞEYLERLE TANITAN KİMSELERDEN UZAK DURMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ....

forumda gelecek olan mehdı a.s detaylarını Çözüldü - Mehdi, İsa (a.s.) ve Deccal'in Nuzulu Nasıldır? konusunda bulabılrsınız.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ebu Müsenna

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bir de Allahu alim 2011 de veya 2013 te Mehdi nin zuhur ettiğini söyleyen azımsanmayacak bir guruh var, kendisinin İstanbul da görevinin başında olduğunu söylüyorlar ve ancak yanına gidenlerin görüşebildiğini söylüyorlar. Bunlar kimdir anlamış değilim.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mehdi a.s bır turk olmayacak peygamberın soyundan olacak yanı hemde orada dogacak. Bunlar bırsey yapmadıkları gıbı her ıkı olayı acıklayan kendını bırsey ılan edıyor.
Çok acayip hic akılda yok. Bunlarda
hem de bunların pesınde olanlarda.:cool:

D Çevrimdışı

deli46

Üye
İslam-TR Üyesi
Genc Sahıs Hadis lere uyuyor 30 40 yas peygamberımız 2 kurbanlıgın oğluyum demıs İsmail aleyhı selam dıgerı Abdullah uyuyor ismail İsmi Mustafa oda uyuyor BABAsının ismı İsmail suratı guzel olacak oda uyuyor goruntu olarak tamamen uyuyor sıtelerınde arastırmalarımda vıdeolarını İzledım sofı cemaatlerı onun mehdı oldugunu onaylamıslar sofılerde etten sebeplerle bıat etmemısler gene zalımlıklerını ortaya sermısler cogu kımsenın bıat etmeyecegını sezıyorum bı an beklenmedık yerden vurulacak ınsanlık ne oldugunu anlamadan sasa kalacaklarını sezıyorum SUANLIK insalıgın Mehdıye İman etmıyecegını sezıyorum nur tamamlanacakya beklenmedık yerden insanlık vurulacagını sezıyorum gumbur gumbur Allah bılır mehdıyı İnkar eden peygamberı yalanlar ve kafır olur hadısı yalanlayanlar ( inanmaz ) peygamberı yalanlarler kafır olur o yuzden mehdı konusunda hassas olalım varsa bı ıdda dunya hadıs var sahteyse ortaya cıkar .

D Çevrimdışı

deli46

Üye
İslam-TR Üyesi
Sahte mehdılerde cabası bir tanesi keseri atıp mehdılıge soyundu baya murıdde toplatı teskılatlandı ama mehdı degıl yuzu guzel degıl uzun boylu hıc tutmuyor facebook ta mehdı olmadıgını 1 hadısten delıl getırerek soyledım donen olmadı ajan parayı basmıslar kurmuslar mehdıye karsı savastıracaklar bellı yahudı nın işi sakın bunlara katılmayın yanarsınız su anda duzendı orgutlenme mehdıden savsacak o keserı atan sahıs sıgırın tekı .

D Çevrimdışı

deli46

Üye
İslam-TR Üyesi
7.353 ciddi bir takıpcısı var ayreten orgutlenmıs vıdeoları da var sahte mehtinin mesajımı daha yenı sıldıler makyaj yap belkı guzellesırsın dedım heralde anıldı .

D Çevrimdışı

deli46

Üye
İslam-TR Üyesi
Koskocamn sıtede bıle boyle bır tkıpcı yok Allah ile aldatanlar işin kolayını bulmus .

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Genc Sahıs Hadis lere uyuyor 30 40 yas peygamberımız 2 kurbanlıgın oğluyum demıs İsmail aleyhı selam dıgerı Abdullah uyuyor ismail İsmi Mustafa oda uyuyor BABAsının ismı İsmail suratı guzel olacak oda uyuyor goruntu olarak tamamen uyuyor sıtelerınde arastırmalarımda vıdeolarını İzledım sofı cemaatlerı onun mehdı oldugunu onaylamıslar sofılerde etten sebeplerle bıat etmemısler gene zalımlıklerını ortaya sermısler cogu kımsenın bıat etmeyecegını sezıyorum bı an beklenmedık yerden vurulacak ınsanlık ne oldugunu anlamadan sasa kalacaklarını sezıyorum SUANLIK insalıgın Mehdıye İman etmıyecegını sezıyorum nur tamamlanacakya beklenmedık yerden insanlık vurulacagını sezıyorum gumbur gumbur Allah bılır mehdıyı İnkar eden peygamberı yalanlar ve kafır olur hadısı yalanlayanlar ( inanmaz ) peygamberı yalanlarler kafır olur o yuzden mehdı konusunda hassas olalım varsa bı ıdda dunya hadıs var sahteyse ortaya cıkar .

[/MUSIC]
ah be guzel kardeşim
Mehdi a.s savaşın ortasında çıkacak kendisine tabi olanların önunde olacak böyle cıkıpta birşeyleri ima edip birşeylerden bahsetmeyecek.
O yanlızca ALLAH a tastamam kul olmaktan bahsedip herhangi bir taguti rejimin yanında durmayacak.
Eger boyle olmassa zaten her dini anlatan kendini mehdi ilan eder...

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Müfteri Pezdevi

ÜYE
Banned

ah be guzel kardeşim
Mehdi a.s savaşın ortasında çıkacak kendisine tabi olanların önunde olacak böyle cıkıpta birşeyleri ima edip birşeylerden bahsetmeyecek.
O yanlızca ALLAH a tastamam kul olmaktan bahsedip herhangi bir taguti rejimin yanında durmayacak.
Hasan mezarci önceden böyle değildi onu başkaları böyle yapdı

D Çevrimdışı

deli46

Üye
İslam-TR Üyesi
[/MUSIC]
ah be guzel kardeşim
Tabi Herşeyin en iyisini Allah bilir cok araştırmak lazım dıb not bana benim sun anda anladıgım bir dunyevi gırdabı alıp bizi goturyor Allah ve resulunun sunnetınden uzaklastık çevremde goruyorum yasamak anlamı sadece hayvanlar gıbı midesini dolduran bir toplum halıne geldık soyle dusun sen ban guvene bılıyormusun yok ben sana yok muslumanmıyız evet bana bı sey oldugunda kosuyormusun yok sana bı sey oldugun da ben kosuyormuyum yok e musluman muslumnın kardesıydı ne oldu bı anda kardeslıgımız bitti suc kımde bizde sorgulama vaktı kendımızı kına ma vaktı degıl .

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tabi Herşeyin en iyisini Allah bilir cok araştırmak lazım dıb not bana benim sun anda anladıgım bir dunyevi gırdabı alıp bizi goturyor Allah ve resulunun sunnetınden uzaklastık çevremde goruyorum yasamak anlamı sadece hayvanlar gıbı midesini dolduran bir toplum halıne geldık soyle dusun sen ban guvene bılıyormusun yok ben sana yok muslumanmıyız evet bana bı sey oldugunda kosuyormusun yok sana bı sey oldugun da ben kosuyormuyum yok e musluman muslumnın kardesıydı ne oldu bı anda kardeslıgımız bitti suc kımde bizde sorgulama vaktı kendımızı kına ma vaktı degıl .
Sen düş beni ara egerki maddi manevi elimden birsey gelsin veya gelmesin ben sana koşarım kardeşim sıkıntı yok elhamdulillah çunku ben veya biz menfaat beklemıyoruz.o guven problemi olanlar karşısındaki kişilerden menfaat umanlardır.biz karşılığını ALLAH zulcelalden umuyoruz biiznillah.
Onun için guvenmiyor dediğin kimseler gorunusleriyle bize benzeyip başı sıkıştıgında seni yarı yolda bırakacak kimselerdir.
ALLAH bize yanlızca benim için diyor bizde yanlızca ALLAH için işlerimizi yaparsak işde o zaman o guven vesaire durumlarından kurtulup önümüze bakacagız.

Üst Ana Sayfa Alt