Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kesin Bu Da Şehittir

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Usta sanatçı hastanede yaşamını yitirdi

Didim'de, 10 Kasım Atatürk'ü anma konserinde sahnede rahatsızlanan ritim ustası, alkışlar arasında sahneyi terk etmek zorunda kaldı. Kalp krizi geçirdiği tespit edilen sanatçı Fethi Karslıoğlu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Usta sanatçı hastanede yaşamını yitirdi

Didim'de, 10 Kasım Atatürk'ü anma konserinde sahnede rahatsızlanan ritim ustası, alkışlar arasında sahneyi terk etmek zorunda kaldı. Kalp krizi geçirdiği tespit edilen sanatçı Fethi Karslıoğlu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

usta-sanatci-hastanede-yasamini-yitirdi-3776001.Jpeg

Didim'de 10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri kapsamında, Didim Müzik Derneği (DİM-DER) korosu bir konser verdi. Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu ve çok sayıda davetlinin katıldığı konserde, 12 yıldır DİM-DER korosunda ritim ustası olarak görev yapan Fethi Karslıoğlu (73), konserin başlamasından bir süre sonra rahatsızlandı. Karslıoğlu, durumunu, konserde yanında yer alan koro üyesi Doğan Ersoy'a bildirdi. Ardından, ritim ustasının durumunun ağırlaştığınıgören koro üyeleri, 112 Acil Servis'ten yardım istedi.

Ritim ustası Fethi Karslıoğlu'nun sahneden indiği gören dinleyiciler, alkışlarla Karslıoğlu'na moral vermeye çalıştı. Alkışlar ve yakınlarının yardımıyla salonu terk edenKarslıoğlu, ilk müdahalenin ardından Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Karslıoğlu'nun sabaha karşı hayatınıkaybettiği belirtildi.

Karslıoğlu'nun hayatını kaybetmesi, koro üyeleri arasında şaşkınlık ve üzüntüyle karşılanırken, Karslıoğlu'ndan geriye konserdeki son görüntüleri kaldı.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@ MuhammedRabbani niye ekledin ki akhi bu haberi :D

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
@ MuhammedRabbani niye ekledin ki akhi bu haberi :D
YAAA DÜN MUHAMMED ABDUL JABBARIN VİDESONU İZLEDİM 1 SSAAATLİK ÇEVİRMİŞLER BİDE TÜRKÇEYE . HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR ADLI VİDEO. KABİRİ ÖLÜMÜ OLE GÜZEL ANLATMIŞ Kİ. ORDA ÖRNEKLER VERİYOR HAYATINDAKİ TECRÜBELERİNDEN İNSANLARIN ÖLÜRKLEN YAŞADIKLARI GİBİ HEP TEKRAR ETTİKLERİNİ KLİME TEVHİDİ SÖYLİYEMEDEN CAN VERİŞLERİNİ ANLATIYORDU . TUHAFIMA GİTTİ ONDAN PAYLAŞTIM .

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
rabbinin yolunda ölmüş, demiş ya seyyid kutub kim için ölüyorsanız ödülü ondan bekleyin diye bu da uğruna öldüğü kimseden bir şeyler umar artık

Üst Ana Sayfa Alt