Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Kıyafetimin Üzerindeki Yazılar Büyü mü?

B Çevrimiçi

bcb

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
IMG_1917.jpeg

Merhaba uzun zamandır bulamadığım bir kıyafetimi buldum ve üzerinde böyle şeyler gördüm ne anlama geldiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi

Abdullah4 Çevrimdışı

Abdullah4

My leader is the Prophet, my Lord is Allah,
İslam-TR Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 33506
Merhaba uzun zamandır bulamadığım bir kıyafetimi buldum ve üzerinde böyle şeyler gördüm ne anlama geldiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi
Bu yazıyı kim yazdı çünkü elle yazılmış mağaza da böyle bir kıyafet yok bu özel bir kıyafet olabilir ama bunu biri yazmış arapça dille yazılmış

Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kıyafet benim dolabımdan çıktı dediğiniz gibi el yazması, ben anlayamadığım için bilen birilerine danışmak istedim. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
bir nevi büyü kıyafetinizdeki. kıyafetinizi imha etmeniz daha doğru olur.(büyü yıkanıp kullanılabiliyor mu bilmiyorum) aynı zamanda birçok konu bu sitede paylaşıldı. Dua bile yazıp taşımaya bazı Âlimler dışında caiz dememişler. bu konular hakkında Şifaul Furkan adlı youtube kanalı takip etmenizi tavsiye ederim.

B Çevrimiçi

bcb

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bir nevi büyü kıyafetinizdeki. kıyafetinizi imha etmeniz daha doğru olur.(büyü yıkanıp kullanılabiliyor mu bilmiyorum) aynı zamanda birçok konu bu sitede paylaşıldı. Dua bile yazıp taşımaya bazı Âlimler dışında caiz dememişler. bu konular hakkında Şifaul Furkan adlı youtube kanalı takip etmenizi tavsiye ederim.
Kanalı takip edeceğim, cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Öğrenen Müslüman Çevrimdışı

Öğrenen Müslüman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ek olarak kareli altıgen üçgen vb şekil, harf tekrarlı, birazı okunup birazı okunmayan yazılar, çeşitli suretli kağıtlar vb. , özellikle türkiye de Dua olarak satılıp aslında büyü içerikli eserler bu durumlardan uzak durun.
Kur'an ve Sünnet deki Duaları okuyun yeter.
Kanalı takip edeceğim, cevap verdiğiniz için teşekkürler.
müzik varmış videoda

• Dua et
Tepkiler: bcb
Üst Ana Sayfa Alt