Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Küfür Tek Millettir

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Simalar çok tanıdık geliyor.. Gezi trolleri uyanmış, söyledikleriyle ilgili yoruma gerek yok zaten.

Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Irak'ta yezidilikten İslam'a geçen bir kızı döverek katletti yezidi kafirleri bundan haberleri yok galiba. amerika Irak'ı vurduğunda bu pislikler zina ve içkiyle alem yapıyorlardı eminim. ALLAH lanet etsin tüm kafirlere.

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Ya bu sahte merhamete gıcık oluyorum arkadaş. Tüm dünyada müslümanlar öldürülüyor, müslüman! Müslüman öldürülken neredesiniz?! Adamlar şeriattan korkuyorlar. IŞİD, şeriatfobi yaratmak için iyi fırsat oldu propagandacılara. Hayır mazlum yezidilerin savunulmasına bir şey demiyorum ama dünyada müslümanlara o kadar zulüm yapılırken hiç bir ses yok ama kafirler öldürülürken başkalarına şirin görünmek için elinden geleni yapıyorlar. Bir de mazlumu savunurken, dinlerini meşru gostermeye, kafirlerin itikadini müslümanın itikadiyla aynı değerde olduğunu ifade etmeye calismalari var ya, subhanallah. Müslüman kafirden üstündür, bu kafirlere zulüm etmeyi, onları müslüman yapmaya zorlamayı icermez, bir ara birisi çıkıp yezidiler de müslümandır diyecek diye korktum, bu itikadla yezidilere kız da verir bunlar, hani hepimiz eşidiz ya. La havle ve la kuvvete illa billah.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şimdi şunlara iki güzel laf söylerdim ama neyse.....Pislikler nasılda insan rolü yapıyorlar sanki umurlarındaymış gibi

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunlar bukalemun arkadaşlar bukalemun.. Gündeme göre renk değiştirirler. Şimdi son moda Kürtçülük Modaya uyuyorlar.

Üst Ana Sayfa Alt